Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-10-11

Kur gyvena (ne)laimingiausi JK žmonės? (sąrašas)

  
Kur gyvena (ne)laimingiausi JK žmonės? (sąrašas)
© Wikipedia nuotr.
Newham'o savivaldybė yra 3 vietoje pagal nelaimingus gyventojus.
Į nelaimingiausių vietų 10-uką pateko net 5 Londono savivaldybės, tarp kurių – ir dažno lietuvio namai

Lietuvių pamėgtos Londono teritorijos įvardijamos kaip gyvenamosios vietos, kuriose gyvena mažiausiai laimingi žmonės Jungtinėje Karalystėje.

Tokios išvados padarytos apklausus per 328 tūkst. šalies gyventojų. Jie vertino savo gyvenamąją vietą pagal 12 vadinamųjų laimės faktorių, tarp kurių – kaimynų draugiškumas, prieiga prie žaliųjų erdvių, pragyvenimo išlaidos, patogumai ir kt.
Susumavus visa tai nustatyta, kurias vietas žmones savo namais vadina su didžiausiu džiaugsmu, o kuriose jaučiasi tarsi įkalinti, nes pagal savo galimybes neturi kito pasirinkimo.
 
Į nelaimingiausių vietų 10-uką pateko net 5 Londono savivaldybės, tarp kurių – ir lietuvių tankiai apgyvendintas Newham’as, Barking’as ir Dagenham’as Rytų Londone, Croydon’as sostinės Pietuose, Hillingdon’as – Vakaruose ir Brent’as šiaurinėje dalyje.
 
Be Londono tarp nelaimingiausių vietų pateko netoli sostinės esantys Luton’o , Bedfor’o ir Crawley miestai, taip pat – Oldham’as ir Blackurn’as, kurie įsikūrę kito JK didmiesčio – Manchester’io apylinkėse.
 
Nelaimingiausiųjų sąrašo viršuje atsidūrusios Brent’o savivaldybės lyderis Muhammed’as Butt’as šios apklausos rezultatus pavadino „iškraipytais“.
 
„Brento savivaldybė yra pilna kūrybingumo, energijos ir potencialo. Čia yra maistas, mada ir muzika iš viso pasaulio, todėl mes esame viena iš geriausių Londono vietų gyventi“, – gynė namus M. Butt’as.
 
Apklausos duomenimis, Brent’ui šį negarbingą postą lėmė nepalankus pajamų ir nekilnojamojo turto santykis – šios savivaldybės gyventojai per metus uždirba vidutiniškai 31 tūkst. svarų sterlingų, o būstas ča kainuoja apie pusę milijono £.
Tarp didžiausių šalies miestų – Londono ir Birmingham’o esantis nedidelis Leamington Spa miestelis pripažintas vieta, kurios gyventojai jaučiasi laimingiausi JK, už jo seka Leigh on Sea Essex’e, bei prie Liverpool’io įsikūręs Wirral’as.
 
Į laimingiausųjų dešimtuką taip pat patenka Harrogate’as, Tunbridge Wells, lietuvių taip pat pamėgtas King's Lynn’as, Epsom’as, Richmond’as (Londono sav.), Poole’as ir Chichester’is.
 
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Laimingas gyvenimas, jk lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.