Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshireecho.co.uk   |   2017-03-27

Lietuvė aikštėn iškėlė Anglijos miesto problemą

  
Lietuvė aikštėn iškėlė Anglijos miesto problemą
© Flickr.com nuotr.
Tamsios miesto gatvės kelia susirūpinimą miesto gyventojams.
Savivaldybė sako, kad taupo pinigus, bet kažin, ar verta dėl pinigų rizikuoti žmonių sveikata ir saugumu?

Rytų Anglijoje gyvenanti jauna lietuvė viešai prabilo apie tai, kad vietos biurokratų sprendimai daro tiesioginę įtaką žmonių saugumui bei kelia pavojų sveikatai ar net gyvybei.

Bostono mieste gyvenanti ir dirbanti Kristė Dautaraitė kreipėsi į vietinę spaudą norėdama atkreipti dėmesį į mieste žmonių tykančius pavojus.
Restorane dirbančiai merginai praėjusį penktadienį, po vėlyvosios pamainos namo teko grįžti pėščiomis prieš pat vidurnaktį, pakeliui dauguma gatvių buvo neapšviestos. K. Dautaraitei vienu metu kelią pastojo du vyrai, kurie paprašė cigaretės, o merginai nieko neatsakius šie ėmė ją sekti bei svaidytis įžeidžiančiais komentarais.
 
Pavykus saugiai pasiekti namus lietuvė nutarė netylėti ir kelti aikštėn klausimą apie Bostono gatvių apšvietimą tamsiu paros metu: vietinė savivaldybė taupydama biudžeto pinigus nutarė šviesas naktį išjungti daugelyje miesto teritorijų.
 
„Pirmą kartą taip bijojau.
 
Dauguma vietų buvo neapšviestos. Savivaldybė sako, kad taupo pinigus, bet kažin, ar verta dėl pinigų rizikuoti žmonių sveikata ir saugumu?“, – retoriškai klausė ji spaudos, su kuria nutarė pasidalinti savo istorija.
 
Viešai apie šią problemą prabilus K. Dautaraitei, atsirado ir daugiau miesto gyventojų, pasipiktinusių tokiu savivaldybės sprendimu: žmonės skundėsi greitai pajutę neigiamus jo padarinius.
 
„Po darbų grįždami namo žmonės tamsiose gatvėse kelią pasišviečia telefonais ir žibintuvėliais, tamsoje nepadoriai elgiamasi, šiukšlinama, atliekami gamtiniai reikalai“, – sakė Bostono gyventojas Jamie Brown’as.
Vyras organizuoja gyventojų susirinkimą dėl šios problemos ir žada miesto valdžiai įteikti peticiją, raginančią atitinkamai reaguoti į esamą situaciją.
 
  

Žymos: Bostonas, Saugumas, kristė dautaraitė, gatvių apšvietimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.