Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-30

Lietuviai iš viso pasaulio kviečiami dalyvauti tyrime atskleidžiant lietuvišką identitetą

  
Lietuviai iš viso pasaulio kviečiami dalyvauti tyrime atskleidžiant lietuvišką identitetą

Ar Jūs gimėte Lietuvoje ar kitoje šalyje? Ar neseniai emigravote iš Lietuvos, o galbūt didžiąją savo gyvenimo dalį gyvenate svetur? Ar kalbate lietuviškai? Ar kalbate laisvai, sunkiai, o gal visai nekalbate?

Jeigu atsakėte „TAIP” į bet kurį aukščiau pateiktą klausimą ir esate vyresni nei 18 m., Monash universitete Australijoje dirbančiai lietuvių kilmės mokslininkei Dr Audrai I. Mockaitis įdomi Jūsų nuomonė!
Kviečiame prisijungti prie tyrimo „Lietuvių kultūra ir identitetas“, kuriuo siekiama nustatyti, koks yra pasaulio lietuvio identitetas, kas jį formuoja, kokia yra Lietuvos nacionalinė kultūra, kas lietuvius sieja ir kuo lietuviai esantys vienur skiriasi nuo svetur gyvenančių.
 
Tyrimą atlieką Dr. Audra I. Mockaitis, kuri prieš du dešimtmečius atliko pirmąjį tyrimą apie Lietuvos nacionalines kultūrines vertybes. Dabartinio tyrimo rezultatai leis nustatyti ar Lietuvos kultūra per šias dvi dekadas yra pasikeitusi ir kokia kryptimi einame.
 
Dr Audra I. Mockaitis dirba mokslininke Monash universitete Australijoje. Dr Audra I. Mockaitis dirba mokslininke Monash universitete Australijoje.
 
Dr Audra I. Mockaitis dirba mokslininke Monash universitete Australijoje, tarptautinio verslo srityje. Ji jau dvidešimt metų tiria kultūrines vertybes ir jų įtaką tarptautinio verslo ir valdymo aspektams įvairiose sferose bei lygmenyse. Jos darbai yra publikuoti tokiuose moksliniuose žurnaluose, kaip „Journal of World Business”, „Journal of Business Ethics”, „Management International Review,”, „International Journal of Cross‐Cultural Management” ir kt.
 
Dr Mockaitis šiuo metu yra trijų tarptautinių žurnalų redkolegijų narė ir aktyviai dalyvauja akademinių asociacijų veikloje. Monash universitete ji dėsto tarpkultūrinio valdymo kursą. 2002 m. ji atliko pirmąjį tyrimą apie Lietuvos nacionalines kultūrines vertybes, kuriuo rezultatais iki šiol yra remiamasi lyginant Lietuvos ir kitas šalių kultūras. Laisvalaikiu Audra yra Melburno Baltijos lituanistinės mokyklos, kurią įsteigė 2015 m., muzikos mokytoja ir vadovė.
 
Norintys prisijungti prie šio tyrimo gali tai padaryti apsilankę ČIA
 
Tyrimo rezultatai bus paskelbti internetinėje svetainėje www.mockaitis.com.  
 
  

Žymos: Kultūra, Pasaulio Lietuviai, Emigrantai, Tyrimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano geriausias draugas Petras trečiadienį nuviliojo mano žmoną.

– Nuo kada Petras yra geriausias tavo draugas?

– Nuo trečiadienio.