Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2020-01-28

Lietuvos stendas pristatytas Airijos turizmo parodoje

  
Lietuvos stendas pristatytas Airijos turizmo parodoje
© urm

Sausio 24-26 dienomis Lietuva jau šeštą kartą buvo pristatyta didžiausioje Airijos turizmo parodoje „The Holiday World Show Dublin“.

Airių turistus, kurie vis dažniau renkasi keliones į kontinentinę Europą, Lietuva domina kaip nauja kultūrinio pažinimo, ekologinio keliavimo ir įdomių pramogų kryptis.
Parodos, kurioje per 3 dienas apsilankė apie 40 tūkst. žmonių, lankytojai Lietuvos stende domėjosi savaitgalio turizmo ir aktyvaus poilsio galimybėmis, susipažino su individualaus keliavimo dviračiais, motociklais, pėsčiomis maršrutais.
 
Lankytojams taip pat buvo pristatyti teminiai maršrutai, supažindinantys su istorija, piligrimystės objektais bei festivaliais.
 
Stendą gausiai lankė ne tik airiai, bet ir ilgus metus gyvenantys Airijoje tautiečiai ir kaimynai latviai.
 
Pastaraisiais metais turistų skaičius iš Airijos ženkliai didėja. 2018 m. turistų iš Airijos skaičius išaugo 41 proc., o per pirmus tris 2019 metų ketvirčius – daugiau kaip 30 proc.
Lietuvos stendą įrengė Lietuvos ambasada Airijoje remiant Užsienio reikalų ministerijai, įmonei „The Travel Addicts Club“ bei Klaipėdos ir Šiaulių turizmo ir informacijos centrams.
  

Žymos: Airija, Turizmas, Airijos lietuviai, Lietuvos turizmas, Airija ir Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei nori vesti gražią, protingą ir turtingą, vesk tris kartus.