Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-11-15

Londonas ruošiasi Kalėdoms

  
Londonas ruošiasi Kalėdoms Kalėdiniu laikotarpiu Londono Oxford gatvė sutraukia tūkstančius turistų.

Kontraversiškai vertinama pop scenos žvaigždė Jessie J įžiebė Kalėdines lemputes, nutvieskusias Londono apsipirkinėjimo gatvę Oxford.

 Kalėdinių šviesų įžiebimo šventė vyko „Selfridges“ prekybos centre, ant kurio stogo Jessie J atliko keletą savo dainų. Aukščio bijanti atlikėja norėjo atsikratyti savo baimės, tad Kalėdų proga pati paprašė organizatorių, kad galėtų dainuoti ant stogo.
„Dainavau ant tikrai aukštai įrengtos scenos. Nugalėjau savo baimę. Ačiū visiems, dainavusiems kartu su manimi, dėl to man buvo šiek tiek lengviau“, - savo Twitter paskyroje parašė atlikėja.
 
Kalėdoms anksti pasiruošę Londono prekybininkai laukia vienos iš didžiausią pelną kasmet atnešančios šventės. Sostinėje jau pradėjo veikti Kalėdiniai turgūs, pasipuošė ne tik didieji prekybos centrai, bet ir dauguma parduotuvių.
 
Šiemet Oxfordo gatvę puošią 750 tūkst. lempučių, sudarančių krentančių snaigių įspūdį. Po Kalėdinių šviesų įžiebimo šventės Oxfordo gatvėje susidarė didžiulė spūstis ir šventės dalyviams teko laukti mažiausiai pusvalandį, kad patektų į Oxford Circus metro stotį.
 
  

Žymos: Londonas,, Kalėdos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.