Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Theguardian.com   |   2019-07-19

Londone bus įrengta dar 50 geriamo vandens stotelių

  
Londone bus įrengta dar 50 geriamo vandens stotelių
© Twitter.com

Londone pradedami dar 50 naujų geriamo vandens stotelių įrengimo darbai, praneša Theguardian.com.

Naujosios stotelės, kuriomis žmonės skatinami naudotis pripildant savo gertuves, jau šią savaitę bus pastatytos įvairiose viešose vietose – metro ir traukinių stotyse, prekybos centruose, turguose ir pilsio zonose.
Stotelės sukurtos taip, kaip atlaikytų bet kokius orus – karštį ir lietų, šaltį ir audras. Jas pastebėti taip pat bus lengva, mat ant stotelių viršaus – ryškus mėlynos spalvos vandens lašas. Geriamo vandens stotelės prijungtos prie bendros miesto vandentiekio sistemos.
 
Įrengiant tokias nemokamas vandens stoteles ir skatinant žmones naudotis gertuvėmis, siekiama sumažinti vienkartinio plastiko naudojimą.
 
Anksčiau mieste buvo pastatyta 20 tokių vandens stotelių. Jos labai pasiteisino, žmonės noriai jomis naudojosi, piko metu prie stotelių net nusidriekdavo eilės. Po sėkmingų bandymų nuspręsta jų pastatyti daugiau.
 
  

Žymos: Londonas, aplinkosauga, aplinkos apsauga, vandens stotelės, geriamas vanduo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!