Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-10-04

Londone siaučia pavojingo narkotiko epidemija

  
Londone siaučia pavojingo narkotiko epidemija „Spice” vadinamas narkotikas oficialiai yra legalus.
Šis narkotikas vis dar oficialiai yra legalus, nes jame naujojamų medžiagų žmogaus organizmo poveikio dar nespėjo ištirti medikai.

Antradienį Westminister rajono savivaldybė išplatino pranešimą, perspėjantį londoniečius bei miesto svečius: Londone siaučia naujo ir pavojingo narkotiko epidemija.

Pasak sveikatų specialistų, priklausomybių skaičius nuo potencialiai mirtino „Spice” vadinamo narkotiko per pastaruosius du metus išaugo žaibiškai.
Narkotikas, kurs taip pat žinomas kaip „netikra žolė”, sukelia rimtus psichozės epizodus, kankinačias ir vis atsinaujinančias haliucinacijas, pykinimą ir traukulius. Tuo tarpu ilgalaikis poveikis, anot specialistų, yra pavojingesnis sveikatai nei heroino ar kreko.
 
Šis narkotikas vis dar oficialiai yra legalus, nes jame naujojamų medžiagų žmogaus organizmo poveikio dar nespėjo ištirti medikai. Žaibišką narkotiko išpopuliarėjimą centriniame Londone rėmė ir tai, kad jo kaina – itin žema.
 
Medikai pasakoja nuolatos susidūriantis su baisiomis narkotiko pasekmėmis.
 
„Vienas vartotojas buvo įsitikinęs, kad jo krajagyslėmis šliaužia kirminas. Du policijos ekipažai ir greitosios pagalbos pareigūnai vos spėjo sustabdyti nelaimėlį prieš nusižudant judriame kelyje”, - pasakojo socialinė darbuotoja Ewa Kapica.
 
Jaunimo viešbučių darbuotojai taip pat policijai skundėsi, kad nuolatos turi kovoti su neatsakingai besielgiančiais, agresyviais ar haliucinacijų kankinamais, nuo legalaus narkotiko apsvaigusiais klientais.
 
  

Žymos: Narkotikai, Londonas, legalūs narkotikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pagal statistiką pati populiariausia vyriška žinutė mobiliuoju telefonu: „Aš tave irgi."