Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-05-21

Londoniečiai nebeišgali gyventi sostinėje

  
Londoniečiai nebeišgali gyventi sostinėje Vienas iš trijų londoniečių negali sau leisti būtiniausių išlaidų.
Tai ne tik pinigų trūkumas maistui, apsirengimui ir stogui virš galvos. Kenčia žmonių įsitraukimas ir gebėjimas dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Naujausias tyrimas atskleidė, kad dėl augančių būsto ir transporto kainų, vienas iš trijų londoniečių nebeišgali sau leisti gyventi sostinėje, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.

Loughborough‘o universiteto atliktas tyrimas taip pat atskleidė, kad 43 proc. porų, auginančių vaikus, nepakanka pajamų išgyventi. Minimalaus pragyvenimo standartas apskaičiuojamas pagal būtiniausias išlaidas, skirtas maistui, būstui, drabužiams, galimybę nupirkti vaikui gimtadienio dovaną ar išeiti porą kartų per mėnesį kažkur nebrangiai pavakarieniauti.
„Tyrime prašėme londoniečių atidžiai įvertinti tai, ko jiems reikia pragyvenimui. Šis tyrimas atsakingoms institucijoms gali padėti atidžiau pažvelgti į sostinėje egzistuojančias socialines problemas. Įstatymų leidėjasi privalo žinoti, kiek žmonėms reikia pinigų pragyvenimui sostinėje“, - sakė Loughborough’o socialinių tyrimų centro mokslininkas Mattas Padley‘us.
 
„Tai ne tik pinigų trūkumas maistui, apsirengimui ir stogui virš galvos. Kenčia žmonių įsitraukimas ir gebėjimas dalyvauti visuomeniniame gyvenime. Išanalizavus ataskaitos duomenis, kyla klausimas ar Londonas skirtas visiems, ar tik turtingiesiems?“, - retoriškai klausė Londono politikos ir subsidijų skyriaus direktorius Mabinas Haq‘as.
  

Žymos: Išlaidos, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikelia vyras po gero vakarėlio, pasižiūri į veidrodį ir sako:
–Na va, vėl nėra kam eiti į darbą.