Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-23

Londono centre – masinė evakuacija

  
Londono centre – masinė evakuacija
© @elliotwagland nuotr.
Strand gatvė kol kas lieka visiškai uždaryta.

Antradienio ryte centriniame Londone dirbandys sostinės gyventojai susidūrė su imtu iššūkiu. Dėl didžiulio dujų nuotėkio sukelto pavojaus evakuota daugiau nei 1400 žmonių bei uždarytos dvi pagrindinės metro stotys.

Naujausiais duomenimis, iš aplinkinių viešbučių bei naktinio klubo evakuoti 1450 žmonių.
Paryčiais uždarytos Waterloo ir Charing Cross stotys rytinio piko metu vis dar nedirbo. Traukiniai nukreipti į netoliese esančias Victoria, Cannon Street ir Blackfriars metro stotis.
 
Viena pagrindinių centrinio Londono gatvių The Strand buvo uždaryta kol inžinieriai bandė sustabdyti didžiulį dujų nuotėlį.
 
„Craven gatvėje netoli Charing Cross stoties ore aptikus didelę koncentraciją natūralių dujų, antradienį paryčiais daugiau nei 1000 žmonių evakuoti iš „Heaven” naktikio klubo. Taip pat evakuoti aplinkiniuose viešbučiuose gyvenę asmenys.”, - sakė atstoas spaudai.
 
Strand gatvė kol kas lieka visiškai uždaryta. Kol visiškai nebus pašalintas dujų nuotėkis, londoniečių ir miesto svečių prašoma vengti šių centrinio Londono apylinkių.
 
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Evakuacija, dujų nuotėkis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti