Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-16

Londono maratonas įvyks nepaisant tragiškų įvykių Bostone

  
Londono maratonas įvyks nepaisant tragiškų įvykių Bostone Londono maratonas kasmet sulaukia keliasdešimt tūkstančių dalyvių.

Šią savaitę tragiškai pasibaigęs maratonas JAV, neturėtų sutrukdyti surengti didžiojo Londono maratono. Senas tradicijas turintis „Virgin London“ maratonas jau šį sekmadienį užpildys miesto gatves.

Londono „Virgin“ maratono organizatoriai pranešė, kad dar labiau sustiprins saugumo pajėgas renginio metu, tačiau atsižvelgiant į tai, kad maratonas vyks didelėje miesto teritorijoje, o ne stadione, saugumas, anot specialistų, renginio metu bus toks pat kaip ir visame mieste.
Atsakingi pareigūnai žiniasklaidai taip pat sakė, kad reikalo atšaukti suplanuotą renginį nemato, nes tokiu būdu parodys solidarumą su Bostono žmonėmis. Šiemet Londono maratone dalyvaus apie 36 tūkst. dalyvių. Po įvykusio išpuolio JAV, „Twitter“ paskyroje pasirodė padrąsinantys Londono maratonų dalyvių pasisakymai, jog tai jų nesustabdys nuo bėgimo Londone.
 
Savo dėmesiu išskirtinį sporto renginį Londone ketina pamaloninti ir Princas Haris, kuris įteiks apdovanojimus maratono nugalėtojams. Pasak jo atstovų, Princas Haris dėl įvykdytų išpuolių JAV savo dalyvavimo Londono maratone atsisakyti neketina.
 
 

  

Žymos: Londonas, Maratonas, Renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas įkrito į balą. Mama barasi:
– Kaip tu galėjai, kodėl tu toks išsiblaškęs! Ir dar vilkėdamas naują kostiumą!
– Mamyte, taip greitai viskas įvyko, kad aš nespėjau jo nusivilkti!