Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-10-10

Londono mokyklos mokytojas vedė mažametę

  
Londono mokyklos mokytojas vedė mažametę
© PxHere nuotr.
Vyras mergaitę vedė laikydamasis senųjų tradicijų.
Buvęs mokytojas, net ir priremtas neginčijamų faktų, neigė savo kaltę

Iš Azijos kilęs vienos Londono mokyklos mokytojas neteko darbo po to, kai vedė mažametę mergaitę ir turėjo su ja lytinių santykių.

Istorija įvyko 2006 metais, tačiau tik dabar pasiekė viešumą.
Anuomet 22 metų Joshimas Nuras, dirbęs mokytoju Londono jūreivystės mokykloje, savo kilmės šalyje – Bangladeše – vedė vos 13 metų mergaitę.
 
Kai šį faktą sužinojo Jungtinės Karalystės mokytojų reglamentavimo agentūra, vyras dėl savo poelgio turėjo pasiaiškinti šios organizacijos specialistams.
 
J. Nuras teisinosi, kad tik laikėsi senųjų Bangladešo tradicijų ir vedė šeimos jam parinktą nuotaką, o ją pamatęs nesuprato, kad mergaitei vos 13 metų. Netrukus po vedybų vyras turėjo lytinių santykių su mergaite.
 
Tačiau toks mokytojo pasiteisinimas neįtikino agentūros, todėl buvo atliktas išsamesnis tyrimas. Tuomet paaiškėjo, kad dar prieš pirmą pasimatymą mergaitė žinute pranešė J. Nurui, kad ji yra aštuntokė ir atskleidė tikrąjį savo amžių. Taip pat rasti įrašai apie tai, kad mergaitė 2007 metais lankėsi šeimos planavimo klinikoje, jai buvo išrašyti kontraceptiniai vaistai kasdieniam vartojimui.
 
„Esame susirūpinę dėl šių faktų ir dėl to, kad taip pasielgęs žmogus dirba vidurinėje mokykloje“, – rašoma specialistų išvadoje.
 
Jie J. Nurui uždraudė dirbti mokykloje.
Buvęs mokytojas, net ir priremtas neginčijamų faktų, neigė savo kaltę ir pareiškė, kad jį „apgavo šeima“, parinkusi mažametę nuotaką. Vyras taip pat neigė turėjęs su ja lytinių santykių.
 
 
  

Žymos: Mokytojai, Vestuvės, mergaitė, Londono mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)