Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-07-13

Londono policijai prireikė naujo telefono numerio

  
Londono policijai prireikė naujo telefono numerio Londono policijai galima paskambinti numeriais 999 ir 101.

Londono metropoliteno policija nespėja dorotis su skambučių srautu, todėl steigia dar vieną numerį. Iki šiol pareigūnus buvo galima pasiekti surinkus 999, tačiau tyrimas atskleidė, kad tik ketvirtadalis visų skambučių yra neatidėliotini.

Metropoliteno policija su kitais policijos padaliniais pietrytinėje šalies dalyje įsteigė naują numerį 101. Ši linija jau veikia. Pareigūnai ragina ja skambinti gyventojus, kurie nori pranešti apie seniau įvykusį nusikaltimą, užkirsti kelią įstatymo pažeidimui ir pasitarti vietinės policijos klausimais.
Policija tikisi, kad dvi linijos pagerins susisiekimą su pareigūnais ir padės greičiau reaguoti į neatidėliotinus pagalbos prašymus. Abi linijos – tiek 999, tiek 101 – veiks visą parą. Naująja linija gali skambinti ir angliškai nekalbantys arba vos kalbantys žmonės. Jiems susikalbėti su pareigūnais padės vertėjai.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****