Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2014-11-24

Londono viešbutyje nugriaudėjo sprogimas – yra sužeistųjų

  
Londono viešbutyje nugriaudėjo sprogimas – yra sužeistųjų Londono centre sprogus viešbučio rūsiui sužeista 14 žmonių.

Prabangiame viešbutyje Londono centre nuaidėjo sprogimas. Po jo evakuoti visi viešbutyje buvę žmonės. Rūsyje įvykusio sprogimo metu sužeista mažiausiai 14 žmonių.

Įtariama, kad sprogimas penktadienio naktį pačioje Marylebone rajono širdyje įsikūrusiame Churchill Hyatt Regency viešbutyje įvyko dėl dujų nuotėkio. Londono gaisrininkų brigada pranešė, kad iš viešbučio išvesti 500 žmonių. Įvykio vietoje darbavosi 80 ugniagesių, atsigabenusių įrangą sugriuvusiam pastatui sutvirtinti. Kol kas tikslūs nuostoliai nesuskaičiuoti, tačiau manoma, jog žuvusiųjų nėra.
Netoli viešbučio gyvenantis Dennis Luweris BBC žinioms sakė, kad viešbučio sienoje žiojėja apie 2 metrų skersmens skylė. Taip pat išsprogdintos metalinės garažo durys, išbyrėję langai. Įvykio vietoje pasirodžiusių greitųjų pagalbų darbuotojai pranešė, kad sužeista 12 žmonių, tačiau vėliau jų skaičius padidėjo iki 14.
 
Kai kurie sužeistieji dėl stiprių traumų nuvežti į ligoninę. Viešbučio atstovai patikino, jog nei vienas svečias nebuvo sužeistas, jiems visiems surasti kiti viešbučiai, kol bus vykdomi tvarkymo darbai. Į įvykio vietą iškviesti ir pavojingų situacijų pareigūnai, padedantys išvengti pastato griuvimo.
Dėl sprogimo pradėtas tyrimas.
 
 
  

Žymos: Nelaimė, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu per ginčą gimsta pasiūlymas išgerti, vadinasi, ginčas dar nebaigtas.