Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt, Tiesa.com   |   2019-02-10

M. Markle draugės nerimauja, kad dėl tėvo patirtas stresas pakenks jos kūdikiui

  
M. Markle draugės nerimauja, kad dėl tėvo patirtas stresas pakenks jos kūdikiui
© facebook nuotrauka

Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle nuolatiniai tėčio kaltinimai taip nuliūdino, kad ji jam parašė laišką, „People“ patvirtino net penkios artimos moters draugės. Skelbiama, kad laišką savo tėvui ji išsiuntė po vestuvių.

„Turiu vieną tėtį. Prašau liautis mane terorizavus per žiniasklaidą“, – rašė ji Thomui Markle'ui po to, kai šis apie ją ne kartą žiniasklaidoje atsiliepė ne pačiais gražiausiais žodžiais.
Į tai T. Markle'as atsakė paprašydamas bendros fotosesijos. „Manome, kad ji visuomet jausis įskaudinta dėl to, ką jis padarė, – teigė M. Markle artimos bičiulės, kurios patikino, kad dėl nenoro susisiekti T. Markle'as turėtų kaltinti ne savo dukrą, o patį save, mat žino būdą, kaip tai padaryti, tačiau niekada nebandė. – Jis niekada nepaskambino, neatsiuntė nė vienos žinutės. Tai skaudina ir ją, ir jį.“
 
M. Markle draugės taip pat atskleidė, kad šiuo metu besilaukiančios kunigaikštienės ir jos netikro brolio Thomo Markle'o jaunesniojo bei netikros sesers Samanthos Markle santykiai niekada nebuvo tokie artimi, kaip pastarieji juos apibūdino.
 
„Jie sukūrė įspūdį, kad Meghan su jais buvo labai artima, tačiau jų santykiai nutrūko, bet tai netiesa. Jie beveik nedalyvavo jos gyvenime“, – teigė viena M. Markle draugė. Pasirodo, kad Thomas ir Samantha, gimus Meghan, jau buvo paaugliai. Karališkosios šeimos nare tapusios Meghan bičiulės taip pat paneigė gandus, kad buvusi aktorė, atsikrausčiusi į Kensingtono rūmus, tapo „sudėtingo charakterio“.
 
„Ji tokia pat, kokia buvo anksčiau, nors visas jos gyvenimas ir gerokai pasikeitė. Nesutarimai su Kate taip pat netiesa. Tai – tik gandai“, – sakė šaltiniai. Artimiausios Meghan draugės nerimauja dėl negatyvios informacijos, kurią dažniausiai pateikia pačios moters šeima, keliamo streso ir kaip tai gali atsiliepti jos kūdikiui. „Norime užkirsti kelią šioms patyčioms prieš Meghan“, – teigė tapatybių atskleisti nepanorusios jos draugės.
  

Žymos: Karališkoji šeima, Meghan Markle, princas Haris, karališkoji pora

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyriausiasis gydytojas klausia uždususio paciento:
– Todėl, kad seselė pasakė: „Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia…“
– Na ir kas? Tai tiesa.
– Taip, taip. Bet ji pasakė ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!