Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-05

Mamą šokiravo radinys prekybos centre pirktuose bananuose

  
Mamą šokiravo radinys prekybos centre pirktuose bananuose Motina nusipirko bananų su brazilijos klajojančio voro kiaušinėliais.
Pasinaudojusi internetine paieška moteris suprato, jog turi reikalų su ypač pavojingu Brazilijos klajojančiu voru.

Kembridže gyvenančią trijų vaikų mamą, 41-erių Debbie Campbell šokiravo siaubingas radinys bananuose, kuriuos ji praėjusį penktadienį pirko vietos prekybos centre „Tesco“.

Vaisių, kaip ir kasryt, Debbie buvo susiruošusi įdėti į vieno iš vaikų mokyklos užkandžių dėžutę, tačiau tada ji aptiko tai, kas privertė klykti iš baimės – vaisiuje buvo susuktas lizdas, kuriame Debbie išvydo daugybę voro sudėtų kiaušinėlių.
Pasinaudojusi internetine paieška moteris suprato, jog turi reikalų su ypač pavojingu Brazilijos klajojančiu voru. Brazilijos klajojantis voras – vienas agresyviausių ir nuodingiausių pasaulio vorų. Šios rūšies voro nuodų koncentracija gali sukelti raumenų paralyžių, kvėpavimo takų problemas ir lemti žmogaus mirtį.
 
Dažniausiai šie vorai savo kiaušinėlius deda bananų kekėse, todėl kartais su siuntomis iš užsienio, jie ir atkeliauja į parduotuvių tinklus. Kartais Brazilijos klajojantys vorai dar vadinami bananiniais vorais.
 
Sukrėsta radinio mama nesutriko ir nuvežė pirktus bananus atgal į parduotuvę, kurioje juos pirko. Klientų aptarnavimo specialistė atsiprašė Campbellų šeimos ir labai apgailestavo dėl šio incidento. Visgi Debbie abejoja, jog dar kada nors grįš į „Tesco“ prekybos centrą.
 
„Negaliu prisiversti grįžti ten. Mano 18 mėnesių mažylis labai mėgsta bananus, tačiau dabar jis turės mėgautis kitais vaisiais, tik ne bananais“, - sakė moteris.
 
Savo ruožtu „Tesco“ pradėjo tyrimą, padėsiantį nustatyti kaip ypač pavojingo voro kiaušinėliai galėjo atsidurti jų parduodamoje produkcijoje.
 
„Mes parduodame milijonus bananų kiekvieną savaitę, o mūsų augintojai tikrai atidžiai tikrina visus mus pasiekiančius vaisius. Atsižvelgiant į mūsų produkcijos šviežumą, toks nesusipratimas gali atsitikti itin retais atvejais. Norėtume atsiprašyti Campbell'ų šeimos ir pažadame ištirti šį įvykį.“ - sakė „Tesco“ atstovė.
 
  

Žymos: Tesco, Brazilios voras-klajoklis, Nuodingi vorai, Bananai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.