Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-03

Meghan Markle - žmonių princesė

  
Meghan Markle - žmonių princesė
© M. Markle facebook
Meghan Markle užkariavo žmonių širdis.
Žmonių princesė“ buvo tiktai viena – princo Hario mama – princesė Diana.

Šimtai karališkosios šeimos gerbėjų, kai kurie – su Jungtinės Karalystės ir JAV vėliavomis, penktadienį užplūdo Notingamo miesto gatves, vildamiesi išvysti princą Harry ir jo sužadėtinę Meghan Markle, atvykusius su pirmuoju oficialiu bendru vizitu.

Tai pirmas oficialus Harry ir amerikiečių aktorės renginys po anksčiau šią savaitę poros paskelbtų planų tuoktis. Artimiausią pusmetį jie važinės po Didžiąją Britaniją, kad M. Markle galėtų daugiau sužinoti apie šalį prieš vestuves Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje.
Pora nuvyko į Anglijos Midlandsą aplankyti vieno jaunimo projekto ir skleisti informacijos apie AIDS.
Juos seka gerbėjai, tarp jų – 81 metų Irene Hardman, anksčiau įteikusi saldainių maišelių ir princams Williamui bei Harry, ir jų tėvui princui Charlesui.
 
Tai trečias Harry apsilankymas Notingame nuo praėjusių metų spalio. Princas jau seniai remia AIDS labdaros fondus, taip sekdamas motinos, velionės princesės Dianos pėdomis.
 
Holly Burdett, kilusi iš Vest Bridžfordo Notingamšyre, bet dabar gyvenanti Sidnėjuje, grįžo slapčia vildamasi, kad jai čia lankantis pora paskelbs apie savo sužadėtuves.
 
Šio vizito metu karališkosios šeimos gerbėjai sakė, kad Meghan yra labai šiltas žmogus ir jau spėjo ja aptituluoti „žmonių princesės“ vardu. Toks visuomenės pagerbimas amerikietei turėtų daug reikšti, nes paskutinė karališkoji „žmonių princesė“ buvo tiktai viena – princo Hario mama – princesė Diana. Panašu, kad M. Markle pavergė visuomenės širdis, iš jos labai daug tikimąsi.
 
 
  

Žymos: Vestuvės, Meghan Markle, Princesė Diana

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona sutinka vyrą, grįžusį iš darbo:

– Na, pagaliau!

– Kas pagaliau? Negi aš pavėlavau?

– Ne, pagaliau nuo tavęs kvepia padoriais moteriškais kvepalais!

*******