Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Morta   |   2015-12-23

Mortos Tiesa: šventiniai pažadai, arba kaip gyvensim su Beždžione

  
Mortos Tiesa: šventiniai pažadai, arba kaip gyvensim su Beždžione
© Wikipedia.com
O kokie Jūsų pažadai?
Gerų metų ir šviesių galvų, ponios ir ponai.

Verčiu dar smirdantį (nes naują) kitų metų kalendorių ir pradedu pažadų maratoną. Skaitykit ir tatai skaitydami permanykit:

1. Pažadu, kad ir toliau laužysiu kaimiečių tiesą „anglas lietuviui nedraugas per amžius“.
2. Prisiekiu, ne tik kitąmet, bet ir NIEKADA nepavirsiu supermama. Manęs šis titulas nedomina nei dėl savo pliusų, nei dėl savo minusų. Gal aš ir nelabai madinga, bet man atrodo, kad tik durna moteriškė gali internete ieškoti atsakymo, kodėl jos vyras lovoje bezda. Ai, visus klausimus apie vaikų kakus, ligas ir meilę seilę internete aš irgi laikau kvailais. Tai čia in your face, superdupermamos.
 
3. Kai kurie mano skaitytojai šiais metais mane tiesiog vertė iš kojų savo „protingais“ komentarais. Ypač žavėjo tie, kurie nesibodėjo savo „nuomonės“ reikšti „Facebook“, o tai reiškia, kad aš žinau, kuo jie vardu, mačiau (kaip, beje, ir visi visi kiti tūkstančiai), kaip atrodo jų vaikai ir žmonos. Jie irgi žino, kad turi vaikų ir gyvena ne kažkur anapus. Tik šis faktas, atrodo, ne tik kad nestabdo tų žmonių, o veikia juos kaip adrenalinas ir varomoji jėga. Tai aš gal geriau iš jūsų tyliai tyčiosiuos, o jūs tiesiog toliau derkitės.
 
4. Beždžionės metais dar pabendrausiu su keistu auksiniu jaunimu – jaunuoliais, kurie save laiko elitiniais. Taip sakant, duosiu jiems antrą šansą parodyti normalią savo asmenybės pusę. Apie rezultatus tikrai pranešiu.
 
5. Pažadu nesusirasti stuobrio diedo, kuris ant manęs rėks, kuriam turėsiu greit atnešt tik švyturio ir kuris kvepės (visada per stipriai) odekolonu. Ieškokit savo kiaunės, bet ne mano kieme. ATE.
 
6. Skonis mano, taigi ir spintos turinys, kitais metais drastiškai nepasikeis, o kai pasitaikys proga pašiepti treninguotus gezus ir „D&G“ aukas, aš jos nepraleisiu. Nebent pagaliau persirengsit.
 
7. Man ir toliau visos tautybės bus vienodai lygios, gražios ir, svarbiausia, NORMALIOS. Savo komentarus apie Lietuvos rusus, lenkus ir kitus kitokius pasilaikykit sau.
8. Kitais metais aš ir toliau sutaupysiu nemažas sumas pinigų, nes nesiklijuosiu nagų, nesitatuiruosiu antakių ir dėl naujų dviejų krūtų nesitrinsiu su senoliu. Visus realius ir susigalvotus kandidatus palieku jums, gražuolės.
 
9. Two drinks maximum. Gerai jau gerai, gal ne du, bet gersiu vis dar padoriai. Nes šiemet jau šitiek jūsų, besivoliojančių, už sėklidžių besigrabinėjančių, nusitašiusių viešose vietose, prisižiūrėjau, kad... Nenoriu būti net arti to lygio.
 
10. Netingėsiu ir toliau skalbsiu visus, kurie nemoka skaityti, nemato ir niekaip nesupranta, kas yra normalu, kas yra gražu ir t. t. ir pan.
 
Gerų metų ir šviesių galvų, ponios ir ponai.
 
 
  

Žymos: Naujieji metai, Mortos tiesa, Pažadai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Siaubas, kaip karšta jūsų kontoroje! Gal atidarykite ką nors...
– Gera mintis! Alaus ar konjako?