Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-10-28

Nauja „TransferGo“ paslauga – greičiausi pervedimai į Lietuvą

  
Nauja „TransferGo“ paslauga – greičiausi pervedimai į Lietuvą

Dar neseniai džiaugiamės, kad pinigų pervedimai iš sąskaitos į sąskaitą yra tokie paprasti ir greiti. Džiaugėmės, kad nereikia eiti į kioską ar siųsti grynųjų, nežinant nei kada, nei kiek pinigų pasieks mūsų gavėją. Tačiau šiandien tai jau istorija. Tarptautinių pinigų pervedimų kompanija „TransferGo“ pristato tarptautinius pinigų pervedimus realiu laiku iš jūsų banko sąskaitos į gavėjo banko sąskaitą vieno mygtuko paspaudimu mobilioje aplikacijoje ar keliais žingsniais kompanijos puslapyje.

Nauja kompanijos paslauga „TransferGo dabar“ yra unikali visame finansinių technologijų sektoriuje. „TransferGo“ pervedimus gali atlikti per mažiau nei 30 minučių tiesiai iš sąskaitos į sąskaitą. Kompanija naudoja pažangiausias technologijas ir yra sukūrusi patikimą 40 bankų-partnerių tinklą, kuris leidžia atlikti tarptautinius pervedimus iš tikrųjų nesiunčiant jūsų pinigų į kitą šalį ir kartu padeda užtikrinti paslaugų kokybę, pervedimų greitį bei žemas kainas bei jūsų pinigų saugumą. Kompanija sumažina pervedimo kaštus iki 90% lyginant su tradiciniais pervedimų tiekėjais ir užtikrina ir žaibišką pervedimų greitį.
Lietuvoje neseniai praūžusi „Fintech Inn“ konferencija tik parodė, kokia ši tema aktuali Lietuvos bankui ir visai bankinės infrastruktūros plėtrai. Institucijos vis labiau yra suinteresuotos bendradarbiauti su įvairiomis finansinių technologijų kompanijomis bei užtikrinti reikiamų įstatymų leidimą, kurie užtikrintų bendradarbiavimą ir sektoriaus augimą. Taip siekiama atitikti klientų poreikius ir pagerinti paslaugų kokybę.
 
Matomos ir nuolat augančios mobiliojo telefono naudojimo bankinėms procedūroms atlikti tendencijos. Paskutiniais duomenimis net 69 % mobiliųjų telefonų vartotojų Jungtinėje Karalystėje naudojasi bankininkystės platformomis savo telefone. Tokie skaičiai galbūt vis dar stebina, ir Lietuvoje tokio procento dar reiktų palaukti, tačiau pasaulinės tendencijos aiškios ir jų ignoruoti negalima. Tai, jog vis daugiau žmonių renkasi bankininkystę savo telefone, tik parodo, koks šiandien yra svarbus paslaugų patogumas ir greitis.
 
Siekdami eiti koja kojon su tarptautinėmis tendencijomis, „TransferGo“ įgalina savo klientus atlikti pervedimus per keletą minučių. Pasauliniai pervedimai realiu laiku yra kompanijos siekiamybė ir planas ateinantiems keleriems metams. „TransferGo“ iki šiol yra gavusi 5.5 milijonų eurų investicijų iš „Practica Capital“, „Vostok Emerging Finance“ ir kelių privačių investuotojų, tokių kaip Markas Ransfordas.
 
Vos prieš ketverius metus keturių lietuvių verslininkų įkurta kompanija šiandien jau turi per 50 darbuotojų, įsikūrusių dviejuose biuruose Vilniuje ir Londone. „TransferGo“ turi daugiau nei 200 tūkstančių lojalių klientų, kurie reguliariai naudojasi pervedimų paslauga. Kompanija yra jiems sutaupiusi apie 3 milijonus svarų sterlingų. „TransferGo“ per mėnesį persiunčia apie 15 milijonų svarų sterlingų ir ši suma nuolatos auga.
  

Žymos: TransferGo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sėdi prie kompiuterio ir žaidžia. Prieina žmona:

– Mielasis, leisk ir man pažaisti...

Vyras:

– Turėk sąžinės, brangioji. Ar nors kartą aš tavęs prašiau skuduro, kai tu plovei grindis?