Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Dailymail.co.uk   |   2018-11-30

Neįtikėtina: moteris su savimi nešiojosi 26 kg cistą

  
Neįtikėtina: moteris su savimi nešiojosi 26 kg cistą
© Facebook.com
Moteris buvo laikoma nėščia
Gydytojai manė, kad Keely - nėščia.

Swansea gyvenančios 28-erių Keely Favell istorija – neeilinė. Gydytojai teigė, kad moteris – nėščia, tačiau visi jai atliekami tyrimai rodė priešingai. Nepaisant to, K. Favell svoris vis augo, o to priežastis – grėsmingas darinys kūne.

Kaip paaiškėjo, lyg nėščia Kelly atrodė dėl to, kad jos kiaušidėje užaugo cista, sverianti maždaug tiek pat, kiek septyni naujagimiai – net 26 kg, rašo Dailymail.co.uk.
„Pamiršau, ką reiškia lengvai užlipti laiptais arba be jokių kliūčių vairuoti automobilį. Net ir paprasčiausi dalykai atrodė sunkiai įveikiami. Netekusi šio gumbo susigrąžinau gyvenimą. Nežinau, kaip kitaip atsidėkoti savo chirurgams“, – teigė Keely.
 
Ji prisimena, kad svoris pradėjo augti maždaug 2014-aisiais, tačiau tada ji dar nenumanė, kad jos organizme atsirado pavojingas darinys.
 
„Visada buvau apkūni, tačiau per pastaruosius porą metų mano pilvas užaugo iki tokio dydžio. Nesupratau, kodėl. Sportavau, sveikai maitinausi, tačiau kūnas vis didėjo“, – tęsė ji.
 
Keely net ėmė galvoti, kad laukiasi, tačiau visi atlikti nėštumo testai rodė neigiamą rezultatą.
Į gydytojus moteris kreiptis nusprendė po to, kai 2016-aisiais darbovietėje ji netikėtai nualpo. Iš pradžių ji nenumanė, kad netikėtas sąmonės netekimas yra susijęs su jos vis didėjančiu pilvu.
 
Atlikus tyrimus buvo nustatyta, kad Keely darbo vietoje nualpo dėl streso. Antrą kartą netekusi sąmonės, moteris vėl kreipėsi į gydytojus. Šįkart jie nustatė, kad tai – vienas vaistų, kuriuos moteris vartoja dėl vis pasikartojančios aknės, šalutinių poveikių.
 
„Žmonės ne kartą manęs klausė, kada gimdysiu. Man buvo gėda paaiškinti, kad esu, bent jau taip maniau, tiesiog stora, o ne nėščia. Kartais, norėdama išvengti nepatogių klausimų, tiesiog pritardavau jiems“, – pasakojo ji.
 
Galiausiai, norėdama dar kartą patikrinti, ar moteris tikrai nesilaukia, Keely ginekologė pasiūlė moteriai atlikti ultragarso tyrimą. Vietoje to, kad ekrane išvystų naują gyvybę, moteris ir gydytoja pamatė tiesiog juodą spalvą. Susirūpinusi pacientės sveikata, gydytoja liepė pasidaryti dar vieną skubų tyrimą. Jo metu paaiškėjo tikroji vis didėjančio Keely svorio priežastis – kiaušidėse esanti didžiulė cista.
 
„Gydytojai pranešė, kad šį darinį supo dar 25 cm storio skysčio sluoksnis“, – prisimena moteris.
 
Šių metų kovo mėnesį Keely buvo atlikta operacija. Buvo tikimasi, kad cistą išoperuoti pavyks per valandą, tačiau ši procedūra truko penkis kartus ilgiau. Paaiškėjus, kokio dydžio darinys buvo pašalintas iš Keely organizmo, tai nekelia nuostabos.
 
„Cista svėrė kaip sveikas 7-8 metų vaikas“, – palygino K. Favell.
 
Po operacijos moteris ligoninėje praleido dar keturias dienas. Apie šį darinį jai primins didžiulis, maždaug 30 cm ilgio randas ant pilvo.
 
Šalinant cistą moteris neteko ir dešinės kiaušidės, tačiau gydytojai tvirtina, kad Keely turi visus šansus pastoti.
 
  

Žymos: Sveikata,, Operacija, swansea

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Poetas:
– Vakar naktį į mano butą įsibrovė vagys.
Policininkas:
– Ir ką padarė?
– Jie apvertė aukštyn kojom visus kambarius, padėjo ant rašomojo stalo penkis eurus ir išėjo.