Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-09

Nėščia kunigaikštienė gimtadienį paminės kukliai

  
Nėščia kunigaikštienė gimtadienį paminės kukliai Kate sausio 9-ąją švenčia 31-ąjį gimtadienį.

Kembridžo kunigaikštienei Catherine sausio 9-ąją sukanka 31-eri. Šv. Jokūbo rūmai patvirtino, kad savo gimtadienį moteris ketina atšvęsti ramioje ir privačioje aplinkoje, pranešė Standard.co.uk.

Manoma, kad kunigaikštienė gimimo dieną praleis su savo vyru, jų namuose Anglesey miestelyje, Šiaurės Velse.
Neseniai buvo kalbama, kad Princas Viliamas savo žmonai gimtadienio proga planavo padovanoti sodybą kaime, kad šeima galėtų praleisti daugiau laiko gamtoje, jiems persikėlus gyventi į Kensingtono rūmus Londone.
 
Šeimai artimas šaltinis sakė, kad pora svarstė galimybę įsigyti namą gamtos prieglobstyje, kur galėtų pailsėti nuo miesto šurmulio. Kalbama, kad Viliamas yra nusižiūrėjęs keletą ypač gražių vietų Hampshire ir Buckinghamshire regionuose, kurių vertė siekia apie 5 mln, svarų. Tikėtina, kad geriausių vietų sąrašą jis ir įteiks savo žmonai gimimo dienos proga.
 
Žiniasklaidoje taip pat pasirodė pranešimai, kad nėštumo metu kunigaikštienė neketina vaikytis madų ir dėvės nėščiosioms būdingus laisvesnius drabužius. Kalbama, kad kunigaikštienė drabužius renkasi savo patogumui ir nėštumo metu neketina pataikauti madoms klyksmams.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…