Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-06-06

Netoli Londono nukrito lėktuvas

  
Netoli Londono nukrito lėktuvas
© Wikipedia nuotr.
Tokio tipo biplanas nukrito renginio metu.

Sekmadienį nedideliame oro uoste netoli Londono nukrito kariniams tikslams anksčiau naudotas lėktuvas, vienas žmogus incidento metu rimtai nukentėjo.

Nelaimė įvyko sekmadienį po pietų, už 40 km į Vakarus nuo Londono esančiame Brimptone įsikūrusiame privačiame oro uoste. Jame vyko renginys, kurio metu buvo aukojamos lėšos vietos oro greitosios medicinos pagalbos brigadai. Ironiška, tačiau jos pagalbos prireikė renginiui nesibaigus.
Oro uoste žmonės galėjo apžiūrėti įvairius orlaivius, tarp jų – ir ankčiaus karališkosiose karinėse oro pajėgose tarnavusius lėktuvus. Vienas iš jų, 1932-1959 m. naudotas biplanas, žinomas „tigrinio drugio“ pavadinimu, bandė pakilti, tačiau vos po pakilimo smigo žemyn į automobilių stovėjimo aikštelę.
 
Lėktuvas kliudė mašiną, kurioje sėdėjo apie 60 metų moteris. Ji patyrė įvairias traumas ir į ligomninę išgabenta medikų sraigtasparniu. Lėktuvo pilotas ir jo keleivis, kuriems taip pat apei 60, susižalojo nesunkiai. Neutralizuotas nedidelis degalų nuotėkis iš lėktuvo kuro bako.
  

Žymos: nukrito lėktuvas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
– Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.