Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-08-02

Nori palikti ES, bet nenori prarasti finansinės paramos

  
Nori palikti ES, bet nenori prarasti finansinės paramos
© wikipedia.com
Korvalio grafystė gaudavo itin dosnią ES paramą
Jungtinės Karalystės vyriausybė pažadėjo Kornvalio grafystei, neturtingiausiam regionui visoje JK, skirti tokią finansinę paramą, kokią jis gaudavo iš ES.

Referendumo dėl narystės Europos Sąjungoje metu Kornvalio grafystės gyventojai balsavo už pasitraukimą, tačiau neketina uždaryti savo atstovybės Briuselyje nes nenori prarasti dosnaus ES finansavimo.

Kornvalio grafystės taryba prisipažino, jog ketina išlaikyti savo atstovybę Briuselyje, nes tarybos nariai baiminasi, jog Jungtinės Karalystės vyriausybė netesės savo žodžio kasmet skirti regionui tuos 60 milijonų svarų, kuriuos iki šiol skirdavo Europos Sąjunga.
Kornvalio grafystė ketina ir toliau dalyvauti įvairiuose ES vykdomuose tarptautiniuose projektuose, taip pat ir projektuose, skirtuose finansuoti ne ES šalims, todėl šiam tikslui įgyvendinti atstovybė Briuselyje yra itin svarbi. 
 
Kornavio grafystės tarybos narė Julia German paklausta, kodėl dauguma grafystės gyventojų balsavo už pasitraukimą iš ES nepaisant gaunamos paramos, sakė mananti, jog žmonės nebuvo pakankamai informuoti ir nežinojo, iš kur atkeliaudavo minėtoji parama.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Referendumas, brexit, es parama, Kornvalis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?