Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-01

Nuostabioji karalienė: kai Balmoral turistai jos nepažino, ši jiems iškrėtė pokštą

  
Nuostabioji karalienė: kai Balmoral turistai jos nepažino, ši jiems iškrėtė pokštą
© facebook nuotrauka

Grupelė turistų Balmoral susitiko su karaliene, kai ji nusprendė išeiti ramiam pasivaikščiojimui po Škotijos rezidencijos žemes.

Turistai, susidūrę su karaliene jos nepažino - na, o ramybės norėjusi monarchė nusprendė nenorinti jiems išsiduoti.  
Karalienė buvo apsirengusi paprastais, blausių spalvų rūbais, prisidengusi galvą skarele - taip rengtis ji mėgsta, kai nori nekliudoma kur pasivaikščioti.  
 
Vienas buvusių karalienės apsaugos darbuotojų prasitarė, kad kai tik gali, 93 metų amžiaus Didžiosios Britanijos monarchė mėgsta nebūti atpažinta.  
 
Richardas Griffinas pasakoja, kad besivaikščiodama karalienė susidūrė su grupe turistų iš Amerikos.   Pasak jo, tai buvo būtent toks pasivaikščiojimas, kai karalienė norėjo ramiai pasivaikščioti be nuolat ją sekančių praeivių žvilgsnių, tad ji nutarė šios turistų klaidos netaisyti.  
 
Taigi Jie tiesiog ėjo kartu su turistais, kurie jos klausinėjo, ar ji - vietinė, o karalienė jiems pasakė, kad netoliese turi namą.  
 
Jie jos paklausė ir ar ji buvo kada nors sutikusi karalienę, o ši šelmiškai Jiems atsakė, kad ne, tačiau parodė pirštu į Richardą Griffiną ir tarė, kad šis policininkas ją sutikęs buvo.  
 
Richardas, karalienės apsaugoje dirbęs sakė, kad turistai po kurio laiko nuėjo savais keliais, taip niekada ir nesupratę, su kuo ką tik turėjo malonų, nerūpestingą pokalbį.
  

Žymos: Karalienė, Karalienė Elžbieta II, Anglijos karalienė, Balmoral

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei nori vesti gražią, protingą ir turtingą, vesk tris kartus.