Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Dantų estetika   |   2018-11-02

Odontologijos klinika Lietuvoje, kuri dirba pacientų iš užsienio patogumui

  
Odontologijos klinika Lietuvoje, kuri dirba pacientų iš užsienio patogumui
© „Dantų estetika" nuotr.
„Dantų estetika" klinika.

Užsienyje gyvenantiems tautiečiams atostogos Lietuvoje – ilgai lauktas, ypatingas metas, kai aplankomi ne tik išsiilgti artimieji, tačiau ir pagaliau atrandama laiko sau. Pripažinkime, bent kartą per metus dalį ar net visą savo atostogoms skirtą laiką skiriame sveikatos stiprinimo, atstatymo procedūroms, nes darbas užsienyje vargina ir sekina, o laiko savo sveikatai lieka ne daug.

Ne paslaptis, kad daugelis išeivių ypač vertina Lietuvos medikų profesionalumą bei suteikiamų paslaugų kokybę. Turbūt viena populiariausių sveikatos tobulinimo sričių tarp išeivių yra odontologija.
Tačiau Lietuvoje lankantis trumpą laiko tarpą suderinti atostogas bei sveikatos procedūras gali tapti iššūkiu. Implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centras „Dantų estetika“ sukūrė programą, orientuotą būtent į užsienyje gyvenančius klientus.
 
„Dantų estetika" klinika. „Dantų estetika" klinika.
  
100 procentų kokybiška šypsena per kuo trumpesnį laiką
 
Implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centras „Dantų estetika“ tobulos šypsenos svajonę gali įgyvendinti iki smulkmenų. Pasitelkę išskirtinai sėkmingą pacientų gydymo programą, klinikos specialistai gali pasiūlyti efektyvų gydymo planą, įgyvendinamą jums patogiu metu per trumpiausią įmanomą laiką.
 
Vienas pagrindinių privalumų yra tai, kad odontologijos klinika ir profesionali dantų protezų gamybos laboratorija yra įsikūrusios kartu po vienu stogu.
 
Tai leidžia pacientams sutaupyti laiko, nes protezavimo darbai pradedami gaminti tą pačią minutę, gydytojui nuėmus dantų atspaudus. Svarbu paminėti, kad gaminant protezus pasitaiko minimalių korekcijų, kurios atliekamos čia ir dabar, dėl ko paciento gydymo laikas neprailgsta kaip kitur.
 
„Dantų estetika" laboratorija. „Dantų estetika" laboratorija.
 
Implantacija + dantys tą pačią dieną
Iš anksto suplanavus tikslų gydymą, kuomet reikalingos ir implantacijos procedūros, klinikos dantų protezų gamybos laboratorija pasirūpina, kad dar tą pačią dieną pacientas namo grįžtų su naujais dantimis.
 
Tai be galo svarbu atliekant vienmomentes implantacijas ar taikant All-on 4/6 pilnos burnos atstatymą implantais, kuomet tą pačią dieną fiksuojami visų dantų protezai ant implantų. Todėl pacientas iškart gali raiškiai kalbėti, šypsotis, o svarbiausia – sugrąžinama kokybiška kramtymo funkcija.
 
Taupydami pacientų laiką bei vizitų skaičių, dalis pradinių gydymo etapų gali būti suderinti ir nuotoliniu būdu - belieka atvykti pilnai suplanuotoms procedūroms atlikti. Kokie reikalingi gydymo etapai, sprendžiame individualiai pagal kiekvieno paciento burnos situaciją.
 
„Dantų estetika" laboratorija. „Dantų estetika" laboratorija.
 
Dantų estetika“ – ko gero vienintelė klinika Lietuvoje, suteikianti galimybę besigydantiems pacientams apsistoti virš klinikos įkurtuose apartamentuose. Tai ypač aktualu atvykstantiems dantų gydymui iš užsienio ar kitų Lietuvos miestų. Atvykote be automobilio? Ne problema – klinikos vairuotojas Jus paims, nuveš į/iš autobusų, traukinių stotį, Kauno oro uostą ar kitą reikalingą vietą Kauno miesto ribose.
 
Dantų estetika“ deda visas pastangas tam, kad kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas, procedūrų metu ir po jų jaustųsi visiškai ramiai, maloniai, komfortiškai. Tam būtinos ne tik specifinės žinios, modernios technologijos, bet ir nuoširdus rūpestingumas, pacientų poreikių nujautimas. Būtent ši dermė tarp modernumo ir dėmesingumo ir lemia „Dantų estetikos“ išskirtinumą.
 
 
Kodėl „Odontologija kitaip“?
 
• „Dantų estetikos“ komanda suformuota specialistų, kurie vertina odontologų darbą, ko pasekoje garantuojami aukščiausi rezultatai.
• Vieninteliai Lietuvoje naudojame unikalią, saugią, atitinkančią ES reikalavimus dantų balinimo technologiją, kuri suteikia geriausią ir ilgiausiai išliekantį rezultatą.
• Išskirtinė individuali burnos priežiūra tik 1 kartą per dieną!
• Konservatyvus estetinis protezavimas, nešlifuojant dantų.
• Dantų implantacija + dantys per 1 dieną!
 
Dantų estetika“ – implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centras
 
Aukštaičių g. 62A, Kaunas, Lietuva.
Tel.: +37060025559
 
Facebook: Dantų estetika – implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centras
 
  

Žymos: Odontologija, dantų gydymas Lietuvoje, dantų atkūrimas, Dantų estetika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Meistras įdėmiai nužvelgia klientą:
– Jums laikrodį pataisyti pagal kainoraštį ar geriau?