Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-07

Oficialiame laiške britei – neįtikėtinas pareiškimas

  
Oficialiame laiške britei – neįtikėtinas pareiškimas Adresatei nebuvo malonu sužinoti, kad kažkas jos nekenčia.
Mergina tvirtina, jog niekada ankščiau nėra bendravusi su darbuotoju, pasirašiusiu laišką

Po oficialaus kreipimosi į vietos savivaldybės tarybą britė Antonia Wright gavo atsakymą, tačiau tai, ką ji pamatė gautame laiške išties nustebino.

„Aš nekenčiu panelės Antonios Wright“. Tokiais žodžiais prasideda oficialus laiškas iš savivaldybės, į kurią kreipėsi 19-metė Antonia Wrigth iš Doncasterio, Pietų Jorkšyre.
„Pasiėmiau voką ir pamačiau, jog jis nuo tarybos. Tačiau atplėšusi jį negalėjau patikėti savo akimis, - pasakojo Antonia.
 
Mergina tvirtina, jog niekada ankščiau nėra bendravusi su darbuotoju, pasirašiusiu laišką, todėl vienintelė besiperšanti mintis, jog biure taip pajuokauti sumanęs darbuotojas apsižioplino - tiesiog pamiršo ir paliko įrašą oficialiame laiške.
 
Po tokio akibrokšto mergina kreipėsi į vietos tarybą, prašydama paaiškinti, kodėl laiške atsidūrė žodžiai, teigiantys, jog jos nekenčia. Tarybos atstovas patikino, jog tokia klaida esą atsirado dėl darbuotojo kaltės. Neva tai jis norėjęs parašyti, kad ne nekenčia panelės Wright, o kreipiasi į panelę Wright ( ang. I have written to Miss Antonia Wright).
 
Tačiau Antonios toks atsakymas neįtikino, todėl mergina apskundė nevykusiai pajuokavusį tarybos darbuotoją. Šiuo metu vyksta incidento tyrimas.
 
„Tai tiesiog nepriimtina“, - sakė A. Wright, - Patikėkite, nebuvo malonu sužinoti, kad kažkas tavęs nekenčia“.
 
  

Žymos: savivaldybė, Doncaster

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja bara Petriuką:
– Jei taip ir toliau mokysies, tavo tėvas pražils!
– Įsivaizduoju, kaip jis apsidžiaugs, – kikena Petriukas. – Juk dabar jis visiškai plikas!