Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-07-13

Oficialu: JK premjere tapo Theresa May

  
Oficialu: JK premjere tapo Theresa May
© Flickr.com nuotr.
T. May oficialiai tapo premjere.

Trečiadienio pavakarę oficialiai su Jungtinės Karalystės premjero postu atsisveikino Davidas Cameronas, o jo kėdę užėmė Theresa May.

Baigiamojoje kalboje prie premjero rezidencijos Downing Street 10 D. Cameronas, vadovavęs šalies politikai 6 metus ir 2 mėnesius, atsisveikino su žiniasklaida ir tauta, o netrukus savo paskyroje „Twitter“ paskelbė paskutinį savo, kaip premjero, įrašą „Buvo privilegija tarnauti šaliai, kurią myliu.“ Po to D. Cameronas pakeitė ir profilio prisistatymą „Twitter“: nurodė, kad yra buvęs premjeras, išvykęs iš rezidencijos su šeima: žmona ir trimis vaikais.
Buckinghamo rūmai savo pareiškime taip pat paskelbė, kad karalienė Elizabeth II priėmė ir patvirtino D. Camerono atsistatydinimo prašymą. Su monarche taip pat susitiko ir naujoji vyriausybės vadovė T. May.
 
Ji bus jau 13 asmuo, užimantis šį postą JK valdant karalienei Elizabet II.
 
Vėliau, iš karto po 18 valandos T. May surengė pirmąją savo, kaip premjerės, spaudos konferenciją prie rezidencijos.
 
Buvusi vidaus reikalų ministrė teigė tarnausianti savo šaliai: nors prieš referendumą pasisakė už išlikimą ES, tikina vykdysianti tautos valią.
 
Artimai politikę pažįstantys žmonės teigia, jog kietu ir neperkalbamu charakteriu pasižyminti moteris jau seniai siekė premjero posto.
  

Žymos: Davidas Cameronas, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– O tu bėgioji rytais?
– Taip, dažniausiai po namus, rėkaudamas: „f..k, pramiegojau!“