Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-06-15

Oficialu: koncertai „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone neįvyks

  
Oficialu: koncertai „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone neįvyks
© pixabay nuotr.
Teigiama, kad bilietus į koncertus įsigiję žmonės nebus palikti likimo valiai

Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje neįvyks – tai penktadienį patvirtino jų organizatoriai.

Dubline koncertą planuota surengti birželio 30-ąją, Londone – liepos 7-ąją. Skelbta, kad juose turėjo pasirodyti žymiausi lietuvių atlikėjai, tarp kurių – Džordana Butkutė, Egidijus Sipavičius, Kastytis Kerbedis, Gytis Paškevičius, grupės „Lemon Joy“, „Biplan“ ir „Naktinės personos“, ant scenos turėtų pasirodyti Mantas ir Indrė Stonkai, garsieji „Radistai“ bei dar daugiau pramogų pasaulio atstovų.
Tačiau šią savaitę sulaukta rimtų signalų, kad šie renginiai neįvyks, o penktadienį tai TIESA.com patvirtino juos organizuojančios bendrovės „We can feel Ltd.“ vadovas Egidijus Jaskonis.
 
Tis teigė, kad bilietus į koncertus įsigiję žmonės nebus palikti likimo valiai. Pirminiais duomenimis, bilietus į koncertus iki šiol įsigijo apie 5,2 tūkst. žmonių.
 
Kodėl koncertai žlugo, E. Jaskonis atskleidė išskirtiniame interviu „Tiesai“. Jį kitą savaitę skaitykite portale TIESA.com.
 
 
  

Žymos: Londonas, Dublinas, Koncertai, We Can FFeel, lietuvai 100

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekada į namus negalėjau parsivesti vaikino... Iš pradžių dėl tėvų, vėliau – dėl vyro...