Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-12-08

Oro uostai švelnina draudimus

  
Oro uostai švelnina draudimus
© D.Dokšaitė
Galutinai skysčių draudimo neliks tik 2013 m. balandžio gale.

Didžiosios Britanijos oro uostai jau ateinančiais metais ketina sušvelninti apribojimus dėl gėrimų, šampūnų, kvepalų ir kitokių skysčių įsinešimo į lėktuvą. Bet galutinai tokio draudimo neliks tik 2013 metų balandžio gale, rašo „The Guardian“.

="text-align: left">Griežtos taisyklės dėl skysčių kaskart sukelia keleivių nepasitenkinimą, be to, išvykimo salėse susidaro krūvos butelių su gėrimais bei kosmetikos priemoniųtūtelių. Pavyzdžiui, Hitrou oro uoste kasmet konfiskuojama apie 2 tūkst. tonų skysčių.
 
Didžiosios Britanijos transporto sekretorius Philipas Hammondas pranešė, kad taisyklės sušvelnės jau ateinančių metų balandį. Keleiviams iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių, skrendantiems į kitas Europos šalis per Didžiąją Britaniją, bus leista neštis į lėktuvus ir neapmuitintose oro uostų parduotuvėse įsigytus skysčius. Tiesa, jie turės būti skaidriuose maišeliuose, nes vis tiek bus tikrinami.

Tikimasi, kad iki 2013-ųjų Europos šalių oro uostuose jau bus įdiegta speciali įranga, reaguojanti į įtartinus skysčius, ir dabartiniai draudimai nebebus aktualūs.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vilkas nusipirko karvę, o kiškis laikrodį. Bet vilkas nemokėjo karvės melžti, o kiškis nepažino valandų. Vilkas pasityčiodamas paklausė kiškio:
– Kiek dabar valandų?
– Laikas melžti karvę, – atšovė kiškis.