Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC.com   |   2018-07-09

Parduotuvių tuštėjimo metas: traukiasi dar vienas britų tinklas

  
Parduotuvių tuštėjimo metas: traukiasi dar vienas britų tinklas
© pexels nuotr.
Dar vienas britų prekybos tinklas pranešė apie uždaromas parduotuves.
Padėtis mažmeninėje prekyboje nėra gera, turime paskubėti priimant sprendimus

Per ateinančius metus dar daugiau parduotuvių žada uždaryti ir beveik tūkstantį žmonių be darbo palikti žada vaikų prekių prekybos tinklas „Mothercare“.

Tinklas pranešė, kad iki 2019-ųjų birželio bus uždarytos 60 jam priklausančių parduotuvių, šis sprendimas tiesiogiai palies apie 900 darbuotojų, kurie gali likti bedarbiais.
Didmiesčiuose parduotuvės išliks, daugiausiai jų duris užvers provincijoje. Kai kurios iš jų bus prijungtos prie kitų parduotuvių.
 
Prekybos tinklo valdytojai teigia, kad JK verslas šiuo metu kenčia investicijų trūkumą, o uždarbis pastaraisiais metais radikaliai sumažėjo. Siekiant gauti pinigų, tinklas žada išleisti papildomą 32,5 mln. svarų sterlingų vertės akcijų emisiją.
 
„Padėtis mažmeninėje prekyboje nėra gera, turime paskubėti priimant sprendimus“, – sakė „Mothercare“ vadovas Mark’as Newton’as-Jones’as.
 
Jis pabrėžė, kad prekybos tinklo parduotuvėse užsienyje pelnas pastaruoju metu gana auga gana užtikrintu tempu.
 
Tuo tarpu JK – tai ne pirmasis prekybos tinklas, susiduriantis su sunkumais ir šiemet pranešęs apie masinius parduotuvių uždarymus.
 
Anksčiau apie tai pranešė „Pounworld“ ir „House of Fraser“, skaičiuojama, kad mažmeninės prekybos sektoriuje darbo dar šiemet gali netekti daugiau kaip 22 tūkst. žmonių.
 
  

Žymos: Nedarbas, Parduotuvės, mažmeninė prekyba, parduotuvės uždarymas, mothercare

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.