Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Daily Mail   |   2015-02-20

Pašalpos Anglijoje: išmokos susituokusioms šeimoms

  
Pašalpos Anglijoje: išmokos susituokusioms šeimoms „Vedusių porų” parama gali padėti 4 milijonams porų
Vadinamos susituokusių porų socialinės paramos naudą pajus tradicinės šeimos

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas paskelbė, kad nuo balandžio 6 d. įvedama nauja socialinė parama, skirta padėti susituokusioms šeimoms su vaikais. Ilgai laukta mokesčių lengvata bus ypač naudinga mamoms, kurios nedirba ir vaikus augina namie, - praneša portalas dailymail.co.uk.

Davido Camerono pristatyta, daugelio šeimų ilgai laukta socialinė parama sieks iki 1060 svarų sterlingų. Paskaičiuota, kad apie 4 milijonus susituokusių šeimų gali prašyti gauti šią lengvatą jau nuo šiandien.
Vadinamos susituokusių porų (angl. marriage allowance) socialinės paramos naudą pajus tradicinės šeimos, kuriose vienas tėvas visai nedirba, arba dirba tik kelias valandas tam, kad galėtų rūpintis savo atžalomis bei šeima.
 
Iki šiol finansinė pagalba buvo prieinama tik dirbančioms mamos. Tuo tarpu paramos namie likusiems tėvams labai trūko.
 
„Kitose šalyse tradicinės šeimos jau seniai yra remiamos valstybės. Pats laikas taip daryti ir Didžiojoje Britanijoje. Stabili šeima yra valstybės ramstis”, - sakė ministras pirmininkas D. Cameronas.
 
Jei uždirbate iki 10.600 svarų per metus, jūsų alga nėra apmokestinama. Naujoji socialinė išmoka bus taikoma susituokusioms poroms, kurių vienas iš sutuoktinių nepasiekia šios uždirbamų pinigų ribos dėl to, kad nedirba arba dirba tiktai puse etato. Nuo šios bus galima savo partneriui perleisti iki 1060 svarų nepanaudoto neapmokęstinamo limito (angl. tax-free allowance) tol, kol gavėjas mokės bent minimalius reikiamus mokesčius (angl. basic rate of income tax) skaičiuojant iki 42.385 svarų metinio užmokesčio. Visa tai susumavus, nuo mokamų mokesčių poros galės sutaupyti iki 212 svarų per metus.
  

Žymos: Šeima, Jungtinė Karalystė, Parama

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteriška logika:
– Geriau gražiuoju viską prisipažink, antraip aš pati prisigalvosiu – bus blogiau!