Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-03

Policija perspėjo savo kiemuose degintis planuojančius gyventojus

  
Policija perspėjo savo kiemuose degintis planuojančius gyventojus
© pxhere nuotr.
Policijos įrašas daugeliui sukėlė juoką.

Jungtinės Karalystės policija išplatino pasipiktinimą, o kai kam šypseną sukėlusį perspėjimą savo namų kiemuose planuojantiems nuogiems degintis gyventojams.

Moterims, kurios kiemuose planuoja degintis be viršutinės maudymosi kostiumelio dalies, policija pataria prieš tai apie šiuos veiksmus pranešti kaimynams.
Šią rekomendaciją policija paviešino po to, kai pareigūnai buvo iškviesti išskirti kaimynų ginčo Reigate’o mieste.
 
„Jei norite savo namų kieme vaikščioti nuogas, o tuo metu jus stebi kaimynai, būkite atsargūs – anglo namai nėra jo tvirtovė, o sodui galioja įstatymai”, - buvo rašoma Surrey policijos socialinėje paskyroje.
 
Policijos įrašas baigiasi šypseną keliančiu pastebėjimu: „Jums teks nuspręsti, ar jūsų noras savo sode būti nuogiems yra svarbesnis už galimybę išlaikyti draugiškus santykius su tais, kurie yra aplinkui jus.”
 
Pareigūnai taip pat pastebi, kad baudžiamojon atsakomybės pro langą žiūrintys kaimynai traukimia tik tuo atveju, jai jūs esate namuose, o kaimynas tyko prie virtuvės (arba kito) lango.
 
 
  

Žymos: Anglijos policija , degintis saulėje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Čiukčiui sugedo laikrodis. Nunešė jį pas laikrodžių meistrą, taip pat čiukčį. Mechanikas, išardęs laikrodį, pamatė, kad tarp mechanizmo dantračių įstrigęs negyvas tarakonas, ir liūdnai sako:


– Neveiks.


– Kodėl?


– Mašinistas numirė.