Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2015-12-31

Potvyniai Anglijoje: į pagalbą suskubo ir baikeriai

  
Potvyniai Anglijoje: į pagalbą suskubo ir baikeriai Nuo vagysčių evakuotas gyvenvietes saugoti padeda savanoriai baikeriai.
Vienas iš baikerių teigė, jog negalėdami pasiūlyti nieko materialaus, jie mėgina padėti bent saugodami nukentėjusių žmonių turtą.

Didžiąją Britaniją kankinantys potvyniai sukėlė skaudžių pasekmių gyventojams, o padėtį apsunkina dar ir prasidėjusios vagystės iš skubiai evakuotų gyvenviečių. Kaip skelbė Independent.co.uk, malšinant skaudžias potvynių pasekmes į pagalbą prisijungė baikeriai.

Po gyventojų evakuacijos pradėjo darbuotis vagys, kurie ėmė dairytis grobio tuščiuose namuose. Tokią nelegalią veiklą pastebėję policijos pareigūnai suskubo išsiųsti nuo vagysčių saugančias pajėgas į ištuštėjusias gyvenvietes, o jiems į pagalbą prisijungė ir įvairūs baikerių klubai.
Baikeriai savanoriškai prisideda saugodami nuo vagysčių evakuotus namus. Manoma, jog jų grėsmingi veidai ir tvirti bei stambūs kūnai turėtų išgąsdinti ne vieną ilgapirštį. Vienijant solidarumo jausmo, savanoriaujančių baikerių klubų gretos sparčiai plečiasi. Vienas iš baikerių teigė, jog negalėdami pasiūlyti nieko materialaus, jie mėgina padėti bent saugodami nukentėjusių žmonių turtą.
 
Pastarosiomis dienomis potvyniai itin smarkiai krėtė Šiaurinę Airijos dalį. Čia potvynio pasiglemžtame autobuse buvo užstrigę 12 keleivių, kuriuos vėliau išgelbėjo atsiųsti sraigtasparniai. Pranešama, kad potvyniai ir toliau aštrės Šiaurinėje Airijos dalyje, Škotijoje ir visoje Anglijoje.
 
 
  

Žymos: Potvyniai, Baikeriai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Auksinis ryklys žvejui:
– Sakyk savo paskutinį norą.