Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-10-04

Potvynio Rytų Londone metu išgelbėta motina su kūdikiu

  
Potvynio Rytų Londone metu išgelbėta motina su kūdikiu
© London Fire Brigade
Potvynio vietoje dirbo gausios gelbėtojų pajėgos.

Trečiadienį Rytų Londone įvykus avarijai miesto vamzdynų sistemoje vieną kvartalą užliejo vanduo. Londono gelbėjimo tarnyba pranešė išgelbėjus motiną su kūdikiu.

Socialiniuose tinkluose pasklido dešimtys video įrašų, kuriuose įamžinta, kaip Hackney gyventojai trečiadienio rytą kovojo su netikėtai užplūdusiu vandeniu.
Moksleiviai brido užlietomis gatvėmis į mokyklą rankose nešdami batus.
 
Labaiausiai nukentėjo Lea Bridge gatvės gyventojai, kurie pranešė apie žaibiškai kylančio potvynio vandens apgadintus būstus bei gatvėje apsemtus automobilius.
 
 
Vietinis gyventojas Max'a Scott-Slade'as pasakojo, kad „aplink jo namus buvo du ar trys metrai vandens, o automobilių aikštelė - visiškai apsempta".
 
 
Incidento vietoje dirbusi gelbėtojų tarnyba žmonėms padėjo su pripučiamomis valtimis. Išgelbėti keturi asmenys: vyras ir apsempto buto, moteris iš parduotuvės ir motina su kūdikiu.
 
„Thames Waters" kompanijos atstovė spaudai patvirtino, kad daroma viskas, kad nukentėję gyventojai gautų reikiamą pagalbą, o specialistai dirbo nakčia iekdami visškai panaikinti trūkimus vamzdyne.
 
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Potvynis, Rytų Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****