Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2017-12-02

Pragaru žemėje vadinama Anglijos pilis: iš kur šis titulas?  

  
Pragaru žemėje vadinama Anglijos pilis: iš kur šis titulas?
© google nuotr.
Pilis garsėja šiurpiomis istorijomis, tai, kas čia dėjosi praeityje, primena pragarą.
Bandant prikelti Chillingham'o pilį iš mirusiųjų, buvo rasta begalė kūnų, paslėptų slaptavietėse, įmūrytų sienose ir paliktų slaptuose kambariuose

Iš pradžių Northumberlando grafystėje, Anglijoje stūksanti pilis turėjo būti vienuolynas, bet galiausiai tapo, kuo tapo – pilimi, kurioje masiškai skersti vaikai, deginti ir kankinti žmonės.

Grey'ų šeima, karaliavusi šiose valdose, nebuvo malonūs žmonės ir renovuodami pilį „apsirūpino“ vienu kitu kankinimų kambariuku.
Pilis buvo mūras, gynęs nuo karingų škotų. Jie ir buvo nelaimėliai, garmėdavę į rūsius su prieš tai sulaužytomis rankomis ir kojomis. Neturėdami ko valgyti, kaliniai valgydavo mirusius savo gentainius… Kai nelikdavo ir tų, plėšdavo savo pačių mėsą, kad kaip nors numalšintų nežmonišką alkį.
 
John'as Sage'as (legendinė, o gal ir tikra figūra), nuoširdžiai nekentęs škotų, išgalvojo šimtą ir vieną būdą, kaip juos kankinti, ir visus išbandė. Tikrai dievino savo, kaip pilies inkvizitoriaus, pareigas. Vienas geriausių karaliaus Edvardo karių, John'as nukankindavo maždaug 50 žmonių per savaitę.
 
Karui artėjant į pabaigą, John'ui šovė itin „gudri“ mintis, kaip ištuštinti rūsius. Būriai žmonių buvo suvaryti į kiemą ir padegti, o jų vaikai klykė stebėdami tai. Paskui inkvizitorius asmeniškai kapodavo vaikus su kirviu, kuris šiuo metu yra pilies eksponatas.
 
Kaip teisi kitus, taip pats būsi teisiamas – John'as Sage'as buvo išnarstytas po kaulelį genties vado, kurio dukrą nužudė. Paliktas mirti, buvęs inkvizitorius gavo iškęsti vietinių norą pasiimti jo kūno dalis kaip suvenyrus – kaimiečiai nupjovė jam nosį, sėklides ir kojų pirštus.
 
Bandant prikelti Chillingham'o pilį iš mirusiųjų, buvo rasta begalė kūnų, paslėptų slaptavietėse, įmūrytų sienose ir paliktų slaptuose kambariuose. Mažytėje akmeninėje slėptuvėje rastas vyro ir vaiko skeletas. Neaišku, nei kas jie buvo, nei kodėl slėpėsi tokioje vietoje.
 
Lengva patikėti, kad užsukę turistai kandžiojami, tampomi ir stumdomi. Dažnai regimas Mėlynasis Berniukas, dvasia vaiko, užmūryto su kažkokiais dokumentais ir mėlyno drabužio skiaute. Iš jo skeleto pirštų buvo likę tik galiukai – taip jis veržėsi ištrūkti iš amžino kapo vietos.
 
Facebook nuotr.
Google nuotr.
Facebook nuotr.
Facebook nuotr.
Flickr nuotr.
Wikipedia nuotr.

Chillingham'o pilies vieta žemėlapyje:
  

Žymos: pragaras, chillingham pilis, anglijos pilys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****