Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-25

Prekybos centruose naujovė – specialus ženklinimas greitai vaikštantiems (VIDEO)

  
Prekybos centruose naujovė – specialus ženklinimas greitai vaikštantiems (VIDEO)
© MastercardUKbiz Twitter
Prekybos centre naujas žymėjimas skirtas greitai vaikštantiems.
84 procentai apklaustų pirkėjų buvo nepatenkinti spūstimis prekybos centro koridoriuose.

Vienas didžiausių ir daugiausiai klientų sulaukiantis prekybos centras Jungtinėje Karalystėje (JK) Lakeside Centre, Essex‘e, savo klientams pristatė specialią juostą, kuria galės eiti greitai vaikštantys pirkėjai ir taip nesusidarys žmonių spūstys.

Specialistai sako, kad tokio ženklinimo poreikis atsirado todėl, kad buvo sulaukta ne vieno skundo ir pasipiktinusių klientų, kad jie sugaišta daugiau laiko nei turėtų, prekybos centre bandydami prasibrauti pro lėčiau vaikštinėjančius žmones. Esą atsiradus tokiai specialiai juostai, čia galės greitai praeiti asmenys, kurie tiksliai žino kur eina, ką perka, tikimąsi tokiu būdu pakelti klientų pasitenkinimo paslaugomis skalę.
Tyrimai rodo, kad daugiau kaip 84 procentai apklaustų pirkėjų buvo nepatenkinti spūstimis prekybos centro koridoriuose, neretai tekdavo ir susitrenkti su kitais lankytojais arba bent jau apsistumdyti bandant prasibrauti į priekį.
  

Žymos: prekybos centrai, greitai vaikštantys, naujovė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“