Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2019-04-23

Princo Williamo ir Kate Middleton jaunėliui - vieneri: gimtadienio proga paviešino naujas Louiso nuotraukas

  
Princo Williamo ir Kate Middleton jaunėliui - vieneri: gimtadienio proga paviešino naujas Louiso nuotraukas
© flickr.nuotr.

Paskutinį kartą princo Louiso gerbėjai jį matė per Kalėdas, kuomet karališkoji šeima paviešino kalėdinį atviruką. Dabar, princo pirmojo gimtadienio proga, galime stebėti, kaip jis paaugo ir tapo neįtikėtinai panašus į savo brolį bei seserį.Pirmojo gimtadienio proga princas Williamas ir Kate Middleton paviešino tris naujas sūnaus nuotraukas. Berniukui vieneri sukanka balandžio 23 dieną, antradienį. People.com rašo, jog princas Louisas yra tobula savo brolio George'o (jam jau penkeri) ir sesers Charlottes (jai ketveri sueis gegužės 2 dieną) kopija.
Jaunėlis taip pat turi putlius žandukus, o plati šypsena parodo du priekinius apatinius dantukus. „Jis tikrai labai nuotaikingas ir nuolat besišypsantis mažas berniukas – visuomet laimingas ir patenkintas“, – pasakojo People.com šaltinis. Teigiama, jog nuotraukų autorė – berniuko mama K. Middleton, fotografijos darytos kiek anksčiau šį mėnesį, Norfolke.
 
Dviejose nuotraukose Louisas, atrodo, nepriekaištingai pozuojantis mamai, trečioje atskleidžiamas jo linksmumas – vaikas pagautas judesyje, o megztukas aplipęs žole nuo vaikiškų žaidimų. Tai ne pirmas kartas, kai pasaulis mato mažuosius princus, fotografuotus mamos K. Middleton. Meno istoriją studijavusi kunigaikštienė yra mėgėja fotografė, kuri fiksuoja svarbiausius šeimos gyvenimo momentus
  

Žymos: Nuotrauka, Kate Middleton, Princas William, Vaikai, Princas, princas Louisas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...