Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-06-27

Privačiuose Parlamento kambariuose – kokaino pėdsakai

  
Privačiuose Parlamento kambariuose – kokaino pėdsakai
© Pixabay.com

Keliuose privačiuose Parlamente esančiuose kambariuose aptikta narkotikų, o tiksliau kokaino, pėdsakų, rašoma Metro.co.uk.

„VICE“ užsakyto eksperimento metu buvo patikrintos devynios itin saugios Parlamento vietos, ieškant A klasės narkotikų. Net keturiose jų rasti šių pavojingų medžiagų pėdsakai. 
Buvo paimti kabinetų, į kuriuos patekti galima tik turint specialių leidimą, baldų paviršių mėginiai. Per juos taip pat buvo perbrauktos rožinės servetėlės, kurios, jei yra kokaino pėdsakų, tampa mėlynos.
 
Didžiausias kiekis narkotikų pėdsakų buvo aptiktas tualetuose šalia „Strangers Bar“, į kuriuos patekti gali tik parlamento nariai ir aukšto rango valstybės pareigūnai.
 
Dar šį mėnesį dėl konservatorių partijos vadovo posto kovoję kandidatai prisipažino vartoję neteisėtas psichotropines medžiagas.
 
Michaelas Gove’as prisipažino kokainą vartojęs „keletą kartų“, kai dar buvo „jaunas žurnalistas“. Rory Stewartas sakė vestuvėse Irane rūkęs opiumą.
Jeremy Huntas, Dominicas Raabas ir Andrea Leadsom patvirtino anksčiau rūkę kanapes, kad mėgavosi keliomis suktinėmis atskleidė ir Borisas Johnsonas. Tiesa, pastarasis neigė teiginius, kad kadaise vartojo kokainą.
 
Tik Sajidas Javidas neigė kada nors vartojęs A ar B klasės psichotropines medžiagas.
 
Parlamente kokaino pėdsakų taip pat rasta neįgaliesiems skirtame tualete šalia „The Woolsack“ – vieno iš Vestminsterio rūmuose esančių barų, bei dar dviejuose politikų kabinetuose esančiuose tualetuose.
 
  

Žymos: Politika, Narkotikai, Parlamentas, politikai, psichotropinės medžiagos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas: „Ūkininkas ieško moters su traktoriumi. Atsakysiu visoms, atsiuntusioms traktoriaus nuotrauką.“