Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2019-07-26

Raudonu vynu aptaškytą aprangą mergina pavertė meno kūriniu: nepasakysi, kad kūrė ne dizaineris

  
Raudonu vynu aptaškytą aprangą mergina pavertė meno kūriniu: nepasakysi, kad kūrė ne dizaineris
© Twitter.com
Eleanor Walton

Balta apranga renginyje, kuriame bus tiekiamas raudonas vynas – labai rizikingas pasirinkimas. Tuo įsitikino ir viena Lidse, Anglijoje gyvenanti mergina, būtent tokios spalvos drabužiais pasipuošusi „Ripon Races“ žirgų lenktynėse.

Su draugėmis savaitgalį nusprendusi praleisti žirgų apsuptyje, Elleanor Walton pasipuošė baltos spalvos kostiumėliu. Tačiau ilgai jis toks nebuvo, mat alkoholiniu gėrimu – raudono vyno taure – kažkas jai netyčia apipylė kelnes ir marškinėlius.
Kaip žinoma, raudono vyno dėmę išplauti sunku, o ir atsarginių drabužių E. Walton su savimi neturėjo. Laimei, kai ką neįprasto, bet labai kūrybiško, sugalvojo su ja kartu buvusios draugės.
 
Asmeninėje socialinio tinklo paskyroje Eleanor rašė, kad jos draugės kriauklėje vynu aptaškė visą kostiumėlį ir šis tapo rožinis.
 
 
Ji pasidalijo ir šio proceso nuotraukomis. Venoje jų E. Walton įamžinta vilkinti baltą kostiumėlį su keliomis vyno dėmėmis, o kitoje – margintą rožinėmis dėmėmis. Nepasakysi, kad tokios aprangos pati Eleanor nepirko.
„Taigi, lenktynės prasidėjo prieš dvi valandas ir El (Eleanor – red. past.) atėjo pas mane ir pasakė, kad kažkas ją apipylė vynu… Jokių problemų. Pasiėmėme daugiau raudono vyno ir viską pataisėme“, – tviteryje rašė Eleanor draugė Mia.
 
Jos draugės atskleidė, kad kostiumėliui išmarginti iš viso buvo sunaudotos keturios vyno taurės. Sušlapinti drabužiai buvo džiovinami po rankoms nusausinti skirtu džiovintuvu.
 
 
Internautams kūrybiškas merginų sprendimas labai patiko. Socialiniuose tinkluose šis įrašas sulaukė daugiau nei 215 tūkst. „patinka“.
 
„Galėtum sukurti vaizdo įrašą ir parodyti, kaip tai padarei“, – rašė vienas.
 
„Jei atvirai, atrodo kaip meno kūrinys. Tai šedevras ir negalėtum atskirti, kad tai ne dizainerio darbas“, – teigė kitas.
 
Tačiau buvo ir tokių, kuriems ši apranga sukėlė nemažai klausimų.Buvo nerimaujama dėl drabužių skleidžiamo kvapo. Vis dėlto, jie buvo išmirkyti vyne.
 
 
  

Žymos: Lenktynės, žirgai, Eleanor Walton, Ripon Races

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...