Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-09-12

Rytų Londono kanalizaciją užkimšo tikras monstras

  
Rytų Londono kanalizaciją užkimšo tikras monstras
© Facebook/Thames Water nuotr.
Išvalyti kanalizaciją prireiks 3 savaičių.
Nuotėkų vamzdynais atkeliavę riebalai ir sudaro šio didžiausią šio „monstro“ masę

Antradienį rytinėje Jungtinės Karalystės sostinės dalyje aptiktas didžiausias istorijoje darinys kanalizacijoje, užkimšęs dalį visos sistemos.

Dar XIX amžiuje pastatytuose kanalizacijos tuneliuose Whitechapel kvartalo teritorijoje rastas apie 250 metrų ilgio ir 130 tonų svorio dvokiantis darinys, spaudos jau pakrikštytas „fatberg“, taip lyginant jį su ledkalniu (angl. ledkalnis – iceberg, riebalai – fat.).
Būtent nuotėkų vamzdynais atkeliavę riebalai ir sudaro šio didžiausią šio „monstro“ masę, kurioje taip pat apstu šluosčių, popierinių vystyklų, prezervatyvų ir kitų daiktų, kurių negalima mesti į unitazą, tačiau žmonės nepaiso šios tvarkos.
 
Kanalizaciją šioje atkarpoje prižiūrinčios bendrovęs „Thames Water“ neabejoja, kad tai didžiausias toks darinys per visą Londono istoriją. Specialistų manymu, tunelio išvalymui prireiks mažiausiai 3 savaičių.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, kanalizacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.