Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-08-03

Šeima iš Velso laimėjo 61 milijoną svarų

  
Šeima iš Velso laimėjo 61 milijoną svarų
© wikipedia.com
Praėjusi savaitė visai šeimai buvo itin įsimintina

Šeštadienį, liepos 30 dieną buvo pranešta, jog Jungtinėje Karalystėje pirktas bilietas laimėjo loterijos „EuroMillions“ didįjį prizą, kurį sudarė 61 milijonas svarų. Šiandien paaiškėjo laimėtojai.

Didįjį prizą laimėjo šeima, gyvenanti Monmouth mieste Velse. Newporte surengtos spaudos konferencijos metu šeimos nariai sakė esantys itin laimingi.
Įdomu ir tai, jog vos porą dienų prieš nusiperkant loterijos bilietą, šeimos motinai Soniai Davies buvo atlikta operacija nuo vėžio. Moteris pasakojo, jog po sėkmingai pasibaigusios operacijos tiek ji, tiek jos vyras buvo be proto laimingi, ir tiesiog nusipirko loterijos bilietą.
 
Apie įspūdingą laimėjimą sutuoktiniams pranešė jų dukra Stephanie, kuri paskambinusi telefonu verkė iš laimės ir nesugebėjo suregzti sakinio.
 
Pasak laimingos šeimos, savo turtu jie dalinsis su draugais ir šeimos nariais. Bet pirmiausia tiek tėtis, tiek jaunesnioji dukra planuoja įsigyti po naują automobilį, o vyresnėle nori susiremontuoti vonios kambarį.
 
  

Žymos: Velsas, Šeima, Loterija, euromillions

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Matau, gavai žinutę!“ – „Taip, man ją atsiuntė draugė.“ – „Bet ji tuščia?!“ – „Tikrai taip, mes jau kurį laiką nesikalbame.“