Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-06-20

Sėkmės istorija: Yankovi šeima kasdien parduoda paslaugų už tūkstančius svarų

  
Sėkmės istorija: Yankovi šeima kasdien parduoda paslaugų už tūkstančius svarų
© "Fantastic Services"
Vanya ir Hristo Yankovi

Maždaug prieš penkerius metus šeimos restoranui taip pat vadovaujantys Vanya ir Hristo Yankovi nusprendė investuoti į dar vieną verslą. Būtent tada jie sužinojo apie galimybę prisidėti prie greitai augančios teritorijų ir nekilnojamojo turto priežiūros įmonės franšizės sukūrimo. Turėdami tik tris valytojų komandas, Yankovi šeima ėmė teikti „Fantastic Services“ įmonės paslaugas. Jų vadovaujama franšizė neilgai trukus tapo didžiausia Jungtinėje Karalystėje.Profesionalias valymo ir nekilnojamojo turto priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Fantastic Services“ įkurta 2009-aisiais Londone. Šiandien ne vieną apdovanojimą pelniusi kompanija Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Australijoje turi daugiau nei 400 franšizių ir savo klientams gali pasiūlyti daugiau nei 25 paslaugų rūšis – nuo langų valymo iki sodininkystės, kilimų valymo ir kenkėjų naikinimo.
„Fantastic Services“ komanda (nuotr. „Fantastic Services“) „Fantastic Services“ komanda (nuotr. „Fantastic Services“)
 
Didelio pasisekimo verslininkai sulaukė išplėtę veiklos sritis, apimdami daugiau teritorijų ir ieškodami naujų klientų. Per penkerius metus, dėka pasiteisinusio, pelningo ir nesudėtingo verslo modelio, Vanya ir Hristo sugebėjo savo nedidelę kompaniją paversti korporacine bendruomene, sakė vienas iš „Fantastic Services“ įkūrėjų Rune Sovndahl.
 
„Franchise Direct“ atliktas nepriklausomas tyrimas parodė, kad „Fantastic Services“ atsidūrė 14-toje didžiausių korporacinių gigantų, tokių kaip „Costa Coffee“, „Burger King“, „Subway“, „KFC“ ir „Swarovski“, sąrašo vietoje. Dėl to „Fantastic Services“ yra sėkmingiausia paslaugas namams teikianti franšizė Jungtinėje Karalystėje.
 
Nors Vanya ir Hristo džiaugiasi itin sėkmingu verslu, sustoti juodu neketina. Netolimoje ateityje šeima planuoja išplėsti savo teritoriją ir pristatyti dar daugiau naujų paslaugų.
„Pradėti šią franšizę buvo geriausias verslo sprendimas, kokį tik kada priėmiau. Suprantu, kad ne viskas priklauso nuo jau gerai žinomo įmonės pavadinimo. Niekas negali atpirkti visų apmokymų ir paramos, kurią gavome“, – sakė Hristo.
 
Už sėkmę „Fantastic Services“ dėkoja savo skaitmeniniam verslo modeliui. Jų į klientus orientuotas tinklalapis ir ne vieną apdovanojimą pelniusi išmaniesiems įrenginiams skirta aplikacija leidžia vartotojams lengvai ir greitai sužinoti apie paslaugas ir jų kainas. Tačiau geriausia šio verslo dalis yra ta, kad „Fantastic Services“ ne sujungia klientus su tam tikrais laisvai samdomais, nepatikrintais paslaugų tiekėjais, o bendradarbiauja su visus standartus atitinkančiais, reikalingus įgudžius ir visą įrangą turinčiais kvalifikuotais specialistais.
 
„Fantastic Services“ komanda (nuotr. „Fantastic Services“) „Fantastic Services“ komanda (nuotr. „Fantastic Services“)
 
Internetu vykdomi užsakymai darbuotojams leidžia darbo dieną pradėti lengvai ir be didelio streso. Belieka tik užsivilkti aprangą, įsėsti į automobilį ir nuvykti ten, kur liepia navigacija, mat visą informaciją apie laukiančius tos dienos darbus darbuotojas mato specialioje programėlėje. Taip galima susiplanuoti savo darbą, sutaupyti laiko ir pinigų.
 
Yankovi šeima – tik vienas sėkmingą franšizę įkūrusios verslininkų pavyzdys.
 
Susidomėjusius ir verslą įkurti panorusius asmenis kviečiame apsilankyti joinfantastic.com, susisiekti el.paštu [email protected] arba telefonu 020 7846 2539. (Bendravimas vyksta anglų kalba)
 
  

Žymos: Verslas, sėkmės istorija, Fantastic Services, franchise

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyriausiasis gydytojas klausia uždususio paciento:
– Todėl, kad seselė pasakė: „Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia…“
– Na ir kas? Tai tiesa.
– Taip, taip. Bet ji pasakė ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!