Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

TIESA   |   Nuotraukų autorius Sigitas Matulis Photography.   |   2014-04-06

„SEL“ koncertas Londone: buvo daug garso ir daug šviesų (Rask save nuotraukų galerijoje) 

  
„SEL“ koncertas Londone: buvo daug garso ir daug šviesų (Rask save nuotraukų galerijoje) Atlikėjas Egidijus Dragūnas pavadino Londoną didžiausiu Lietuvos miestu.

Ilgai lauktas įspūdingas grupės „SEL“ pasirodymas sudrebino Londoną. Į „Troxy“ klubą susirinkę tautiečiai šėlo pagal seniai žinomas ir naujas dainas.

 Renginį pradėjo lietuvių simpatijas pelnęs DJ Mindaugėlis, tačiau jam grojant susirinkusieji linksminosi santūriai, tarsi taupydami jėgas ar laukdami svarbaus svečio. Dalis tautiečių sėdėjo ant kėdžių ar mielai pozavo po klubą zujusiems fotografams. Atrodė, kad nemažai vakaro svečių iki grupės „SEL“ pasirodymo nebuvo atvykę į renginio vietą, mat klubas buvo apytuštis.
 
Artėjant pagrindiniam pasirodymui, scenoje esančiame ekrane įsižiebė laikrodis, mažėjančia tvarka skaičiavęs laiką iki Egidijaus Dragūno įžengimo į salę. Senkant laikui įtampa žiūrovų salėje augo. Tarsi įtakingo svečio iš užjūrio, lankytojų minia sulaikiusi kvapą laukė pasirodant atlikėjo. Likus keletai sekundžių iki koncerto pradžios, žiūrovai suūžė ir ėmė skanduoti E. Dragūno vardą.
 
 
Į sceną įžengęs „SEL“ vokalistas neįprastai pasveikino susirinkusius į jo koncertą. „Sveikas, Londone, didžiausias Lietuvos mieste!“, - prieš pradėdamas pirmąją dainą šūktelėjo E. Dragūnas. Po šių žodžių audringa žiūrovų reakcija beveik nustelbė muzikantų skleidžiamus garsus. Pristatydamas artėjantį koncertą E. Dragūnas nemelavo – jo pasirodymo metu buvo itin daug garso, o šviesos akino ne tik buvusius arčiausiai scenos, bet ir VIP ložių žiūrovus. Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti TIESOS "Facebook" profilyje.
 
Koncerto metu atlikėjui pritarė dvi vokalistės bei gyvai grojusi grupė. Žiūrovai šypsodamiesi liejo prakaitą ir neužsikirsdami pritarė dainininkams. Draugiškai nusiteikę žiūrovai bendravo tarpusavyje, vaikinai iš rankų nepaleido savo merginų, o sėdinčiųjų kėdėse beveik nebeliko.
 
„Elkitės gražiai, nesužeiskite vienas kito, jūs visi čia esate lietuviai.“, - globėjiškai lazerių nušviestiems klausytojams patarė E. Dragūnas. „Atvykęs čia ir pamatęs visą lietuvišką atributiką visada kažkodėl prisimenu lašinius. Jūs čia turite visko, tikro lietuviško maisto ir net skaniausių šaltibarščių“, - ilsėdamasis tarp kūrinių su klausytojais kalbėjo „SEL“ lyderis. Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti TIESOS "Facebook" profilyje.
 
Pasidžiaugęs susirinkusiųjų gausybe ir šaunia auditorija E. Dragūnas padėkojo savo grupei ir atsisveikino. Pasibaigus „SEL“ koncertui, klubas vėl ištuštėjo. Į lauką pasipylė minia tautiečių, o renginio vietoje klausytis DJ Paul Pure liko vos pusė elektroninės muzikos gerbėjų.
 
 
 
 
 
 
 
Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti TIESOS "Facebook" profilyje.
 

  

Žymos: Koncertas, Egidijus Dragūnas, Londonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris sėdi restorane ir sako padavėjui:
– Atnešk man tai, ką valgo šalia esantis ponas.
Padavėjas atsako:
– Gerai, ponia.
Truputį vėliau padavėjas prieina prie jos staliuko ir sako:
– Ponia, man labai gaila, bet tas ponas nesutinka atiduoti savo porcijos.