Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-10-22

SEL Londone audringai atšventė dvidešimtmetį (nuotraukos) 

  
SEL Londone audringai atšventė dvidešimtmetį (nuotraukos)
© Herkusphotography.com nuotr.

Grupė SEL su Egidijumi Dragūnu priešakyje, šiais metais švenčianti kūrybinės veiklos dvidešimtmetį, sekmadienio vakarą negailėdama jėgų šėlo su Londono lietuvių publika.

Jau gerokai prieš koncerto pradžią, prie „O2Indigo“ salės nutįso linksmai nusiteikusių lietuvaičių eilė. Iki pat grupės pasirodymo atrodė, kad žmonių nebus sausakimša, tačiau jau nuo pirmos dainos salė tapo visiškai užpildyta ir virto masine šokių aikštele. Į koncertą susirinko apie 2.5 tūkst. žmonių.
 Herkusphotography.com nuotr.
 
Publika noriai dainavo žinomiausius grupės hitus, o pačių mėgstamiausių prašydavo pakartojimo, neleisdama atlikėjui daugiau kalbėti. Atlikėjas minią iš pradžių vadinęs „Londonu“, sulaukė ovacijų paklausęs „Ar jus turėčiau vadinti - Lietuva?“. Vėliau buvo skirta ir atskira daina kauniečiams. Akustinę „Saulės miesto“ dainos versiją atlikėjas skyrė prieš tai salėje koncertavusiam lietuviui A. Mamontovui.
 
 Herkusphotography.com nuotr.
 
Prieš koncertą E. Dragūnas buvo sakęs, kad neabejoja, jog savo koncertu ypatingoje Londono arenoje, kur yra koncertavę daug didžiųjų pasaulio žvaigždžių, jis tikisi nustebinti ne prasčiau. „Tai bus pats didžiausias lietuviškos grupės koncertas istorijoje už Lietuvos ribų. Be mūsų įdėto darbo nebūtų tiek gerbėjų, o be gerbėjų nebūtų prasmės būti mums. Visa tai reikia atšvęsti taip, kaip dar niekas nešventė“, - sakė atlikėjas. Tiesa, tai jau buvo antrasis lietuvių pasirodymas šioje salėje, kur prieš gerą mėnesį savo koncertą surengė A. Mamontovas.
Herkusphotography.com nuotr.
 
 
Visos SEL dainos buvo iliustruojamos efektingomis vaizdo projekcijomis, koncertas pasižymėjo gera garso kokybe ir tikrai buvo vertas vietos, kurioje vyko.
 
 Herkusphotography.com nuotr.
 
SEL savo dvidešimtmečio koncertus toliau tęs ne tik Lietuvoje, bet ir Bergene, Niujorke ir Čikagoje. „Esu laimingas, galėdamas jau du dešimtmečius daryti tai, kas man patinka ir ką moku daryti geriausiai. Visa tai ir švenčiame koncertuose.“, - sakė E.Dragūnas.
 
Mūsų darytame interviu, kurį rasite vaizdo įraše žemiau, Egidijus prieš metus pažadėjo sugrįžti į Londoną dar įspūdingiau. Panašu, kad jam tai tikrai pavyko - prieš metus jo publika buvo apie 800 žmonių, šiemet - beveik 3000.
 
 
 
 

  

Žymos: Londonas, Egidijus Dragūnas, SEL, Koncertas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sloguoju… Dabar net nežinau, kurios kojinės švarios...