Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2019-08-17

Serialo „Kostiumuotieji“ kūrėjai prisiminė M. Markle: prabilo apie jos karališką gyvenimą

  
Serialo „Kostiumuotieji“ kūrėjai prisiminė M. Markle: prabilo apie jos karališką gyvenimą
© facebook nuotrauka

Dar iki tampant Sasekso kunigaikštiene Meghan Markle buvo žinoma kaip viena iš serialo „Kostiumuotieji“ pagrindinių veikėjų. Itin populiariame seriale M. Markle vaidino išsilavinusią ir užsispyrusią Reičel Zein, kurios negali pamiršti ne tik gerbėjai, bet ir serialo kūrėjai.

Praėjus daugiau nei metams po to, kai M. Markle suvaidino paskutiniame serialo epizode, režisieriai sugalvojo, kaip maloniai nustebinti gerbėjus ir buvusiai serialo aktorei pasiųsti šmaikščia žinutę.
Naujausioje serijoje prodiuseriai tarp eilučių prabilo apie tikrąjį M. Markle gyvenimą. Trumpame serialo epizode R. Zein mylimąjį vaidinęs P. J. Adamsas žiūrovams pasakojo, kaip gyvena M. Markle vaidintas personažas nuo tada, kai pora persikėlė į Sietlą pradėti savo verslą.
 
Tiesa, akylesni gerbėjai šmaikštavo, kad ne tik R. Zein, bet ir M. Markle gyvenimas seriale apibūdintas labai taikliai. Paklaustas, kaip sekasi Rachel, P. J. Adamso personažas atsakė: „Gerai. Iš tiesų, jeigu papasakočiau, kaip gerai, tikriausiai nė nepatikėtum.“
 
Toks teisininko atsakymas prajuokino gerbėjus, manančius, jog aktorius kalba ne apie personažą, o apie tikrąją M. Markle. Seriale „Kostiumuotieji“ M. Markle vaidino nuo 2010-ųjų. Paskutinė serija, kurioje ji atliko vaidmenį, Jungtinėje Karalystėje pasirodė iki jos ir princo Harry vestuvių likus vos mėnesiui.
 
Planuodama vestuves su Didžiosios Britanijos princu, M. Markle nusprendė iš žydrųjų ekranų pasitraukti. Vis dėlto serialo kūrėjai dar kurį laiką turėjo vilties, jog M. Markle bent trumpam sugrįš į žydruosius ekranus.
 
Serialą kurianti kompanija „NBC Universal“ netgi žadėjo paaukoti M. Markle pasirinktai labdaros organizacijai milžinišką sumą už tai, kad ji nusifilmuotų vienoje serijoje. Kalbama, kad už vieną epizodą, kuris truktų vos 2 minutes, o jame pasirodytų besilaukianti Reičel Zein, prodiuseriai buvo pasiruošę mokėti net du milijonus dolerų.
  

Žymos: Meghan Markle, karališka šeima, Suits, Kostiumuotieji

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Užrašas ant stomatologo durų: „Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!"