Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-04-15

Šią savaitę Londone – klimato kaitos aktyvistų protestai

  
Šią savaitę Londone – klimato kaitos aktyvistų protestai
© Pixabay.com

Tūkstančiai klimato kaitos aktyvistų šią savaitę protestuos įvairiose Londono vietose, praneša Standard.co.uk.

Siekdami pokyčių aplinkos taršoje, būriai už gamtos apsaugą pasisakančių asmenų žygiuos centrinėse Londono gatvėse. Daugiau nei 2300 protestuojų šią savaitę planuoja surengti ne vieną demonstraciją. Tokios ir panašios demonstracijos vyks ne tik Londone, bet ir kituose didžiuosiuose pasaulio miestuose.
„Extinction Rebellion“ imsis veiksmų visuose pasaulio miestuose – nuo Oklando iki Akros, nuo Meksiko iki Vankuverio – reikalaujant valdžios institucijų imtis būtiniausių veiksmų siekiant sustabdyti klimato kaitą. Sutartomis valandomis taikiai blokuosime kelius“, - sakė vienas protestuotojų. 
 
Pranešama, kad Londone šios protesto akcijos vyks ant Waterloo tilto, Parlamento aikštėje, Picadilly Circus, Marble Arche ir Oxford Circus.
 
„Pilietinis nepaklusnumas geriausiai veikia tada, kai yra taikus, pagarbus, sukeliantis sumaištį ir kuriame dalyvauja masė žmonių, – priežastį, kodėl nusprendė „blokuoti“ užimčiausias Londono vietas, atskleidė aktyvistai. – Nenorime sukelti sąmyšio, tačiau dėl to, jog valdžiai jau 30 metų nieko nepavyko padaryti, mes neturime kitos išeities. Jei mūsų demokratija būtų tinkamai funkcionuojanti, to imtis nereikėtų. Pasirašinėjome peticijas, žygiavome, rašėme laiškus, pranešimus, rengėme susirinkimus, tačiau emisija ir toliau kilo.“
 
Gyventojai perspėjami, kad protestų vietose gali kilti spūstys.
 
 
  

Žymos: Protestai, klimato kaita, aktyvistai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo, ir mama jo klausia:
– Petriuk, kodėl tu šlapias?
– Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas“, tai aš buvau krūmas...