Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-11-27

Širdį gniaužiantis tėvo atsisveikinimas su sūnumi, kurį kartu su savimi nuskandino jo motina 

  
Širdį gniaužiantis tėvo atsisveikinimas su sūnumi, kurį kartu su savimi nuskandino jo motina
© socialinių tinklų nuotrauka, facebook

Emma Sillett nuvežė savo penkerių metų amžiaus sūnų Jensoną Spellmaną į atokų Valehouse rezervuarą Derbišyro regioniniame parke, prieš tai užpildžiusi savo ir vaiko kišenes akmenimis. Surišusi jų dviejų rankas ji šoko į vandens telkinio dugną, kartu su savimi nužudydama ir savo sūnų.

Tėtis atidavė pagarbą sūnui. Nuo mamos ir vaiko tragiškos mirties praėjo metai.
Johnas Spellmanas sako, kad nė viena diena nepraeina nepagalvojus apie savo penkerių metų sūnų Jensoną, kurį nuskandino Emma Sillett.
 
Savo mašinoje ji paliko raštelį, kuriame rašė, kad prisirišo savo sūnų už rankos, nes negalėjo pakęsti minties, kad jis nuo jos bus nuneštas srovių. Vos keliomis valandomis anksčiau ji nusivežė Jensoną į „McDonald’s“.

 
„Facebook“ Johnas sakė: „Buvo antradienis (lapkričio mėn. 20 d.), Kai aš su juo kalbėjau prieš mokyklą. Tada bučiavau ir atsisveikinau su juo, manydamas, kad pamatysiu jį vakare, namuose, tačiau jis niekada negrįžo.
 
Daugybę kartų permąsčiau įvykius ir mąstau, ar yra kažkas, ką galėjau padaryti kitaip. Nepraeina nė diena, kai nejaučiu praradimo skausmo, kad jis nėra su manimi, ir nemanau, kad kada nors ateis ta diena, kol pats neatgulsiu prie jo.
Tai, gal būt tik metai, kurie daugeliui atrodo praskrieję praeityje, bet man jau atrodo, kad jo laimingos šypsenos nemačiau jau visą amžinybę. Mes juokaudavome kartu ir žaisdavome su Lego…
 
Kiekvieną dieną jis atsinešdavo man šypseną ir buvo mano gyvenimo tikslas.”
 
  

Žymos: savižudybė, Vaikas, Tragedija, miręs vaikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“