Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-15

Skaitytojos skundas: lietuvių parduotuvėje – pasibaigusio galiojimo produktai

  
Skaitytojos skundas: lietuvių parduotuvėje – pasibaigusio galiojimo produktai
© Wikimedia nuotr.
Po apsilankymo lietuviškoje parduotuvėje Londone „Tiesos” skaitytoja liko nusivylusi.
Mano nusivylimui, daugelis jų buvo ant išėjimo iš galiojimo ribos. Įvertinusi tai, kad oras lauke šiltas, o ir ne viską iš karto suvalgysime, iš parduotuvės išėjau nieko neįsigijusi ir su dideliu nusivylimu.

Į „Tiesos” redakciją kreipėsi skaitytoja Ieva, kuri nusprendė pasidalinti savo nusivylimu apsilankiusi vienoje lietuviškų parduotuvių Londone. Dalinamės skaitytojos laišku.

„Prieš kelias savaites laikraštyje „Tiesa” akys užkliuvo už patrauklios lietuviško jogurto reklamos, kurioje trys dailūs jaunuoliai reklamuoja graikišką jogurtą. Turiu pripažinti, kad ši reklama patraukė ne tik mano, tačiau ir kolegių darbe akį. Tuomet visos pasijuokėme, kad pasitaikius progai tikrai įsigysime reklamuoto produkto ir visos darbe paragausime.
Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 12 d. apsipirkinėjau Stratforde ir, prisiminusi minėtąją reklamą, nusprendžiau pradžiuginti koleges darbe bei jas nustebinti jogurtu, kurio reklama mus taip sužavėjo.
 
Užsukau į Startforde esančią parduotuvę.
 
Kadangi Londone lietuviškose parduotuvėse lankausi retai, ta pačia proga nusprendžiau šeimą pradžiuginti ir kitomis lietuviškomis gėrybėmis. Į pirkinių krepšelį įsidėjau ir rukytų dešrelių, vaikiškų sūrelių, kitų mėgstamų produktų, kurių ragaujame retokai.
 
Graikiško jogurto reklama. Graikiško jogurto reklama.
 
Deja, jau einant prie kasos pastebėjau, kad daug reklamuoto, daug apkalbėto ir ilgai laukto graikiško jogurto galiojimo data pasibaigus jau vakar – rugpjūčio 11 d. Ar galite įsivaizduoti mano nusivylimą? Jogurtas buvo pardavinėjamas su 30 proc. nuolaida, tačiau ar galima klientams parduoti jau iš galiojimo išėjusius produktus? Ar mes lietuviai esame taip išsiilgę lietuviško maisto, kad nežiūrėdami perkame bet ką?
 
Skaitytojos nuotrauka. Skaitytojos nuotrauka.
 
Tuomet apžiūrėjau ir kitus krepšelyje esančius produktus. Mano nusivylimui, daugelis jų buvo ant išėjimo iš galiojimo ribos. Įvertinusi tai, kad oras lauke šiltas, o ir ne viską iš karto suvalgysime, iš parduotuvės išėjau nieko neįsigijusi ir su dideliu nusivylimu.”
 
Tai yra skaitytojo laiškas. Redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su laiško turiniu.
 
 
  

Žymos: Skaitytojo laiškas, Skaitytojo skundas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Blondinė – brunetei:

– Tu dar po stalu šliaužiojai ir į kelnes darei, kai aš jau į mokyklą vaikščiojau!

– Aha. O dabar mes klasiokės!