Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-07-03

Škotija siekia užtikrinti joje gyvenančių ES piliečių teises

  
Škotija siekia užtikrinti joje gyvenančių ES piliečių teises
© wikipedia.com
Škotija siekia užtikrinti ES pileičių teises

Škotijos pirmoji ministrė Nicola Sturgeon pareikalavo nedelsiant imtis priemonių užtikrinti Škotijoje gyvenančių Europos Sąjungos piliečių teises ir suteikti jiems leidimus šalyje gyventi nuolat.

Škotijos pirmoji ministrė raštu kreipėsi į premjerą Deividą Cameroną ir penkis kandidatus į jo vietą. Laiške ji teigė, jog yra labai svarbu, jog JK vyriausybė gerbtų173 tūkst. Škotijoje gyvenančių ES piliečių teises. 
Nicola Sturgeon surengė eilę susitikimų su Europos Sąjungos pareigūnais po to, kai užtikrino, jog darys viską, kad apsaugotų Škotijos poziciją Europos Sąjungoje.
 
Savo reikalavimus JK vyriausybei ji išsakė prieš antradienį įvyksiantį jos susitikimą su ES konsulais ir diplomatais. Nicola Sturgeon sakė: „Škotai balsavo už tai, jog JK liktų Europos Sąjungos sudėtyje. Bet ES piliečiai, kurie gyvena, dirba ir prisideda prie šalies klestėjimo, dabar yra sunerimę, nes nežino, kas ateityje laukia jų ir jų šeimų. Jie visi mums yra labai svarbūs, todėl mes reikalaujame kad ir ateityje jie turėtų tokias pat teises, kokias turi dabar.“
 
Pirmoji ministrė teigė, kad Škotija yra Europos dalis ir darys viską, kas tik įmanoma, jog išlaikytų ES statusą.
 
 
 
  

Žymos: Referendumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonos SMS vyrui: „Išėjau, kur pasiuntei. Elgiuosi, kaip išvadinai. Ir kodėl anksčiau tavęs nepaklausiau?!“