Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-08-08

S.Krupeckaitės varžovei žadama sėkminga reklamos modelio karjera (nuotraukos) 

  
S.Krupeckaitės varžovei žadama sėkminga reklamos modelio karjera (nuotraukos) V.Pendleton baigė dviratininkės karjerą.

Dviračių treko sporto legenda Victoria Pendleton baigė karjerą ne taip, kaip norėjo. Sprinto rungtyje D.Britanijos atstovė nusileido savo didžiausiai konkurentei Annai Mears iš Australijos ir pasipuošė sidabro medaliu. Po šio finišo britė baigė karjerą dviračių sporte.

Moterų sprinto rungties finalas Velodrome buvo dramatiškas. V.Pendleton, teisėjų sprendimu, buvo diskvalifikuota pirmajame važiavime už kontaktą skriejant finišo link. Abi sportininkės važiavo greta. Britė bandė aiškinti, kad australė pirma ją palietė, tačiau teisėjai britei buvo negailestingi. 28 metų australė antrajame važiavime jau užtikrintai įveikė favoritę, kuri, panašu, buvo sugniuždyta teisėjų sprendimo. Kad ir kaip būtų, sausakimšas Velodromas sveikino savo numylėtinę, kuri Atėnų ir Pekino olimpiadose buvo pelniusi aukso medalius. Dar vieną aukso medalį į savo kolekciją ji pridėjo Londone, laimėjusi kairino rungtį.
 
V.Pendleton ir A.Mears pastaruosius metus buvo principinės varžovės. Jos nebuvo draugės ir už treko ribų, tačiau britė rado jėgų pasveikinti australę su aukso medaliu Londone.
 
D.Britanijos dviratininkė dar prieš Olimpiadą buvo paskelbusi, kad žaidynės yra paskutinės jos varžybos. 31 metų moteris ketina kurti šeimą su sužadėtiniu Scottu Garneriu. Jie susitiko treke. Scottas buvo D.Britanijos rinktinės mokslininkas. Jie sulaužė auksinę taisyklę, pagal kurią komandos viduje negali būti romanų, ir vyrui teko palikti ekipą. Kitais metais jie žada kelti vestuves.
 
 
Dar nepabaigus profesionalios sportininkės karjeros V.Pendleton išbandė save reklamos versle. Ji tapo plaukų priežiūros linijos „Pantene“ reklaminiu veidu. Britė yra dalyvavusi ne vienoje fotosesijoje. Rinkos žinovai teigia, kad puikiai žinoma sportininkė kaip reklamos modelis gali tikėtis per metus uždirbti po milijoną svarų sterlingų. 165 cm ūgio simpatiška moteris jau anksčiau buvo atkreipusi kompanijų dėmesį, tačiau pirmasis ir svarbiausias jos darbas iki šiol buvo dviračiai.
 
 Duonos reklama.
  

Žymos: Olimpiada, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
– Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.