Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2017-12-15

Štai ką personalas gauna dovanų Kalėdoms iš Karalienės

  
Štai ką personalas gauna dovanų Kalėdoms iš Karalienės
© Tesco nuotr.
Netikėtas šventinis pasirinkimas.

Niekada net nebūtume pagalvoję, kad Elžbieta II gali būti tokia žemiška, kaip ir mes visi. Pasirodo, kad jos personalas, kur dirba ne vienas šimtas žmonių, gauna itin paprastas ir familiarias dovanas, kurioms tikrai daug neišleidžia.

Pasirodo, kad kasmet Jos Didenybė personalui padovanojo iš „Tesco“ parduotuvės nupirktus Kalėdinio pudingo pyragėlius. Anksčiau Karalienė pirkdavo specialias dovanas iš „Harrods“ parduotuvės, iš savo asmeninio karališkojo skyriaus, tačiau laikui bėgant toks išlaidavimas tapo nebe pakeliamas.
Darbuotojai turi tenkintis tuo, ką bet kurią dieną gali nusipirkti ir patys, tačiau gavus iš Karalienės, vis dėl to, dovana tampa ypatinga. Šalia pyragėlių dar būna Jos Didenybės ir jos vyro sveikinimas su parašais.
 
Darbuotojai atskleidė ir Karalienės karališkąsias Kalėdines tradicijas. Pasirodo, kad per Kūčias visa šeima susirenka popiečio arbatai, o vakare dalinasi dovanomis. Pirmąją Kalėdų dieną visi kartu pusryčiauja, per pietus eina pasivaikščioti, o vakare klauso kasmetinės Karalienės šventinės kalbos ir sveikinimo.
 
 
 
  

Žymos: Karalienė, Kalėdos, Karalienė Elžbieta II

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba buto durų skambutis. Duris atidaro Petro žmona. Nepažįstama moteriškė lemena:
– Renku aukas girtuoklių prieglaudai...
– Luktelėkite, – atsako buto šeimininkė, – tuoj vieną atitempsiu!
Ir atitempia girtą Petrą.